Pijafka

Pijafka

Wielka Wyspa znów oddaje krew Pijafce

Tuż po Świętach Wielkanocnych rusza cykl kwietniowych akcji krwiodawstwa Pijafki. Seria czterech zbiórek krwi obędzie się w ramach KRajowego KRwietnia KRwiodawstwa, we współpracy z samorządami studenckimi uczelni: Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i Uniwersytetu Wrocławskiego. Akcje odbędą się w następujących terminach:

Poleje się krew na Wittiga

Klub Honorowych Dawców Krwi Pijafka zaprasza na zbiórkę krwi, która odbędzie się w tym tygodniu na Wittigowie. Okazja do oddania krwi nadarzy się w czwartek, 1 marca, w godzinach 10.00-14.00, w Kreślarni akademika Politechniki Wrocławskiej T-16 (ul.Wittiga 4). Przypominamy, że przy rejestracji niezbędny jest dokument tożsamości z numerem PESEL, a przynajmniej godzinę przed oddaniem krwi …

Poleje się krew na Wittiga Read More »

W grudniu znowu wypiją krew by pomóc innym

Idea krwiodawstwa cieszy się ciągłym zainteresowaniem. Szczególnie młodzi ludzie są pełni zapału i chęci do niesienia pomocy innym. Setki studentów przychodzących na kolejne akcje oddawania krwi dodają wiary w to, że altruizm w dzisiejszym świecie nadal funkcjonuje i motywuje do działania młode pokolenie społeczeństwa.

Pijafka ponownie zaprasza [FOTO]

Wraz z początkiem roku akademickiego Klub Honorowych Dawców Krwi Pijafka wychodzi naprzeciw młodym ludziom, którzy pragną pomóc innym. Już w najbliższym czasie odbędą się kolejne akcje krwiodawstwa, na które Pijafka serdecznie zaprasza. Akcja krwiodawstwa to idealna okazja do wykazania swojej dobrej woli względem innych. Studenci z uśmiechem na twarzy zostają krwiodawcami i z ochotą oddają …

Pijafka ponownie zaprasza [FOTO] Read More »

Pijafka

Majówka z Pijafką – 24 maja

Idea krwiodawstwa szerzy się z coraz większą mocą. Przybywa krwiodawców, mity dotyczące oddawania krwi są obalane, a ochotnicy dobrej woli, którzy od lat dzielą się własną krwią z potrzebującymi, coraz częściej zachęcają do tego swoich znajomych. Już wkrótce kolejna okazja, aby oddać krew na akcjach Pijafki.

Pijafka

Pijafka na Wielkiej Wyspie

Już 10 marca na terenie Wielkiej Wyspy można będzie podzielić się życiem! W marcu bieżącego roku, we Wrocławiu będziemy mogli aż trzykrotnie podzielić się życiodajną krwią z potrzebującymi, uczestnicząc w kolejnej odsłonie akcji Pijafka.