Pijafka ponownie zaprasza [FOTO]

Pijafka zaprasza do oddawania krwi

Pijafka zaprasza do oddawania krwiWraz z początkiem roku akademickiego Klub Honorowych Dawców Krwi Pijafka wychodzi naprzeciw młodym ludziom, którzy pragną pomóc innym. Już w najbliższym czasie odbędą się kolejne akcje krwiodawstwa, na które Pijafka serdecznie zaprasza.

Akcja krwiodawstwa to idealna okazja do wykazania swojej dobrej woli względem innych. Studenci z uśmiechem na twarzy zostają krwiodawcami i z ochotą oddają kolejne litry krwi. Aby dołączyć do grona krwiodawców, wystarczy tylko przed przyjściem na akcję zjeść lekki posiłek i mieć przy sobie dokument z numerem PESEL, który konieczny jest do zarejestrowania w systemie RCKiK.

11 i 12 października w godzinach 10.00- 15.00 akcje odbędą się w głównych holu Centrum Dydaktyczno-Naukowego Uniwersytetu Przyrodniczego (pl. Grunwaldzki 24a). Miejsce to jest ogólnodostępne, a studenci chętnie poświęcają swój czas między zajęciami, aby podzielić się swoją krwią z potrzebującymi.

13 października akcja przenosi się do Kreślarni akademika T-16 Politechniki Wrocławskiej (ul. Wittiga 4). Na wszystkich chętnych Pijafka czekać tam będzie w godzinach 10.00- 15.00. Wszystkim krwiodawcom zapewniona zostanie opieka lekarska.

Krwiodawstwo to szansa na uratowanie komuś życia, a wewnętrzna satysfakcja jest największą nagrodą za poświęcenie paru chwil.

Czas akcji jest również dobrą okazją do poznania ludzi, którzy tworzą Pijafkę, a także przyłączenia się do nich.

Niech każdy czuje się zaproszony.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x