Partnerstwo lokalne

Kolejne spotkanie partnerstwa 8 Scen

8 Scen rusza do pracy

Minął już czas urlopowy, tak więc inicjatywa Partnestwa 8 Scen dla Wielkiej Wyspy i Placu Grunwaldzkiego rusza do pracy. Na początku października odbędzie się kolejne spotkanie członków partnerstwa na którym planowane jest ustalenie harmonogramu działań w kierunku rozwoju wspólnej iniciatywy.

Majówka 8 SCEN

Pierwsza, wspólna inicjatywa partnersta lokalnego – Majówka 8scen. To piknik rodzinny z bardzo dużą liczbą atrakcji. Zapraszamy całe rodziny 14 maja 2011 – startujemy  o godzinie 12:00 na pergoli przy Hali Ludowej.

Partnerstwo potrzebuje Twojej pomocy

Członkowie naszego Partnerstwa Lokalnego dla Wielkiej Wyspy i Placu Grunwaldzkiego, przygotowali specjalną ankietę która ma na celu poznać problemy mieszkańców. Będziemy mogli na jej podstawie przygotować działania na rzecz poprawy jakości życia na naszych osiedlach.

Kolejne spotkanie Partnerstwa

Odbyło się w minionym tygodniu kolejne spotkanie w ramach spotkania nieformalneg Partnerstwa Lokalnego Wielkiej Wyspy i Placu Grunwaldzkiego. Zbieramy się cyklicznie by pracować i ustalać jak poprawić jakość życia na terenie Wielkiej Wyspy i pl. Grunwaldzkim.