Wrocław – kilka ciekawych inwestycji do przedyskutowania

Wrocław – miasto stu mostów oraz wielu ciekawych inwestycji, przeprowadzanych na rynku nieruchomości. Które z nich zasługują na szczególną uwagę w 2015 roku? Oto najciekawsze projekty.

Inwestycja firmy Atal Group

To jeden z kolejnych już projektów tejże firmy. Tym razem mieszczący się w Kępie Mieszczańskiej, dokładnie przy ulicy Dmowskiego 19. Osiedla składa się z dwóch budynków.  Każdy z nich ma 7 kondygnacji. Łącznie liczących 173 mieszkania. Osiedle ma także bardzo nowoczesny poziom -1, na którym powstaną miejsca garażowe.

Przy osiedlu nie zabraknie stref zielonych. Mieszkania na parterze będą wyposażone w indywidualne ogródki z kolei mieszkania na wyższych kondygnacjach będą posiadały balkony oraz tarasy – swoją drogą bardzo przestrzenne.

Za luksus na Kępie Mieszczańskiej trzeba zapłacić około  6100 zł za m kw. Osiedle będzie monitorowane, tak aby bezpieczeństwo mieszkańców było na najwyższym poziomie.

A może Malinowe Zacisze Grupy GEO?

Ta inwestycja powstaje nieco w innym miejscu, dokładnie przy ulicy Rakowickiej/Okólnej. 3 rodzinne, budynki o zabudowie 4 kondygnacyjnej, będą idealnym rozwiązaniem dla osób szukających spokoju. Do dyspozycji będzie 61 mieszkań od 2 do 5 pokojowych. Standard deweloperski pozwoli na dowolne urządzenie wnętrza mieszkań. Kompleks położony jest dokładnie w pobliżu dwóch rzek Odry oraz Oławy, przy parku na Niskich Łąkach i Lasu Rakowieckiego. Termin zakończenia budowy planowany jest na pierwszy kwartał 2015 roku.

Amsterdam, tyle, że we Wrocławiu

Wracamy do ulicy Dmowskiego. Tym razem pod 17. powstaje 8-piętrowy budynek, który wyposażony będzie w 157 mieszkań oraz 4 lokale handlowo-usługowe. Inwestorami tej inwestycji jest Global Center. Spośród wszystkich mieszkań można wyróżnić mniejsze o powierzchni 40 m/kw, a także duże 90 m/kw. Na poziomie -1 planowany jest podziemny garaż oraz wspólne pomieszczenie do przechowywania rowerów oraz wózków. Tutaj na pewno dobrze będą się czuły rodziny. Planowany jest bowiem zarówno zielony skwer dla dzieci, jak i plac zabaw. Atutem jest również bliskość rzeki oraz rozległe tereny zielone, m.in. parki i bulwary.

Nie ma to jak mieszkanie z ogródkiem!

Dlatego Comex Deweloperstwo zdecydowało się na inwestycję przy ulicy Fryzjerskiej, nieodzownym elementem każdego mieszkania będzie kawałek zieleni. 6 kondygnacyjny budynek w zabudowie bliźniaczej, gdzie znajduje się 12 mieszkań 2- i 3-pokojowych o metrażach od 54 do 74 m kw. Inwestycja będzie ogrodzona oraz wyposażona w podziemny parking, dzięki temu mieszkańcy będą mogli czuć się naprawdę komfortowo i bezpiecznie. W bliskim sąsiedztwie inwestycji położona jest stadnina koni, liczne ścieżki rowerowe, pola golfowe oraz centrum handlowe Marino. Inwestycja planowana jest na pierwszy kwartał 2015 roku.

Oprócz wyżej wymienionych inwestycji powstaje jeszcze kilka, równie atrakcyjnych. Można zatem powiedzieć, że rok 2015 będzie gratką dla wszystkich poszukujących mieszkania oraz domu.

Zobacz więcej inwestycji we Wrocławiu w portalu Dom.Money.pl: https://dom.money.pl/inwestycje/wroclaw/

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x