Polataj w tunelu aerodynamicznym pod Wrocławiem!

Chcesz poznać niezwykłe uczucie spadania w przestworzach? Teraz to żaden problem, gdy skorzystasz z lotów w tunelu aerodynamicznym. Takiej niesamowitej rozrywki możemy spróbować teraz również pod Wrocławiem, w Mirosławicach. Sprawdź razem z nami, jak lata się w aerotunelu!

Tunele aerodynamiczne wykorzystywane są nie tylko w badaniach aerodynamiki, ale również znalazły zastosowanie jako wsparcie w spadochroniarstwie. Przez długi czas tunele używane były jako jeden z elementów treningów spadochroniarzy, ale teraz może korzystać z nich niemalże każdy, kto ma ochotę na rozrywkę jedyną w swoim rodzaju.

Na czym polegają loty w tunelach aerodynamicznych?

Zacznijmy od tego, jaka jest konstrukcja tuneli tego rodzaju. Są to tunele o pionowej orientacji, które wyposażone są w kilka dużych i mocnych wentylatorów. Wentylatory te, po uruchomieniu, pozwalają na rozpędzenie strug powietrza do prędkości nawet ponad 300 kilometrów na godzinę. Powietrze o takiej właśnie prędkości jest w stanie podnieść w górę dorosłą osobę i dać wrażenie takie jak w przypadku swobodnego spadania przy skokach spadochronowych.

 

Tunele używane są obecnie nadal w treningach spadochroniarskich, także odbywających się w grupach, ponieważ są dość duże i mogą pomieścić po kilka osób. Jednak ostatnio wiele z nich zaczęło być udostępnianych osobom prywatnym. Do lotu w tunelu nie potrzebujemy żadnych szkoleń czy badań lekarskich, co powoduje, że to kapitalna rozrywka dla każdego – także dla dzieci i młodzieży.

 

Krok po kroku – lot w tunelu aerodynamicznym

Na samym początku musimy wykonać rezerwację. To możliwe przez internet, dlatego możemy bez problemu wybrać datę i godzinę, która odpowiada nam najbardziej. Warto pamiętać o tym, aby zabrać ze sobą na to wyjątkowe wydarzenie sznurowane obuwie oraz gumkę do włosów, gdy mamy długie włosy – w przeciwnym razie możemy mieć trudności z ich rozczesaniem po wyjściu z tunelu.

 

Przed rozpoczęciem lotu bierzemy udział w krótkim instruktażu, który przekazuje nam informacje dotyczące bezpieczeństwa oraz tego, jaką pozycję powinniśmy przybrać w tunelu. W jego wnętrzu pozostajemy też cały czas pod opieką instruktora, więc nie musimy obawiać się o kwestie bezpieczeństwa.

 

Czas lotu w tunelu aerodynamicznym to około 3 minut. Wydaje się, że to naprawdę krótko, ale warto wskazać, że w przypadku skoków spadochronowych swobodne spadanie to tylko 30-60 sekund. Ponadto możemy wykupić dowolną liczbę sesji w aerotunelu i zapłacimy za nie mniej niż za skoki ze spadochronem w tandemie.

 

Wykonaj rezerwację w tunelu Speedfly pod Wrocławiem już teraz!

Gdy również chcesz zaznać wyjątkowego uczucia latania, wykonaj już w tym momencie swoją rezerwację w tunelu aerodynamicznym Speedfly w Mirosławicach pod Wrocławiem. Ceny rozpoczynają się od 219 złotych za 3-minutowy lot dla dzieci i młodzieży poniżej 18. roku życia i od 249 złotych dla dorosłych. Przy zakupieniu pakietu lotów czekają atrakcyjne rabaty.

 

Formularz do wykonania rezerwacji, cennik i dodatkowe informacje dostępne są na stronie internetowej tunelu Speedfly pod adresem: https://wroclaw.profly.pl.

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x