Parking Mickiewicza

Napisał do nas jeden z mieszkańców Sępolna w sprawie bezradności służb miejskich odnośnie parkingu przy ul. Mickiewicza. Walczy w celu naprawy oświetlenia oraz posprzątania tego obiektu. Może, ktoś ma jeszcze jakiś pomysł na załatwienie tej sprawy?

{joomplucat:113 limit=4|columns=4}

Dzień dobry,

O jesieni ubiegłego roku do dnia dzisiejszego, pomimo zgłoszeń do dyspozytora ZDiUM-u / 22.11.2013 nr zgłoszenia 47449 oraz powtórnie 11.02.2013 nr zgłoszenia 50912 / naprawa oświetlenia na parkingu przy ulicy Mickiewicza / pomiędzy Kopernika a Paderewskiego / nie została wykonana.

Przez cały ten okres parking tonął w ciemnościach i był odwiedzany przez liczne grono wieczornych gości…

Załączam fotografie – gdzie na drzewach okalających parking – odwiedzający pozostawili pamiątki w postaci wiszących na gałęziach prezerwatyw . Jest ich około 20 sztuk i stanowią wątpliwą ozdobę przed nadchodzącym słonecznym weekendem i wizytami rodzin z dziećmi. Jest to także dowód całkowitego braku zainteresowania służb odpowiedzialnych za porządek w mieście …. oraz całkowitej nie mocy służb technicznych miasta. W przytaczanym czasie informowałem także Centrum Zarządzania Kryzysowego – szukając skutecznej pomocy przy braku reakcji ZDiUM-u ale i tam nie znalazłem poparcia.

pozdrawiam Sępolnianin

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x