Odzyskaj skradzione rzeczy

Zatrzymany za kradzieże

Pod koniec ubiegłego tygodnia kryminalni KP Śródmieście zatrzymali 27-letniego wrocławianina podejrzanego o kilkanaście włamań do samochodów i mieszkań. Zatrzymany kradł sprzęt sportowy, elektronarzędzia i sprzęt RTV.

Łupem sprawcy padały głównie: pieniądze, sprzęt RTV oraz elektronarzędzia. Sprawdzając mieszkanie zatrzymanego policjanci odzyskali kilkadziesiąt elektronarzędzi oraz sprzęt narciarski o wartości ponad 10 tysięcy złotych. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Za czyny, których się dopuścił odpowie teraz przed sądem. Za włamania i kradzieże grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W związku z postępowaniem prowadzonym w tej sprawie, funkcjonariusze proszą osoby pokrzywdzone, którym włamano się do mieszkań lub samochodów, zaparkowanych na terenie wrocławskiego śródmieścia i skradziono przedmioty opisane powyżej, a nie zgłaszały tego faktu na policję, o kontakt w celu ewentualnego rozpoznania i odzyskania swojego mienia.
Kontakt telefoniczny pod numerem 71 / 340 – 41 – 20 lub osobisty w Wydziale Kryminalnym Komisariatu Policji Wrocław – Śródmieście przy ulicy Grunwaldzkiej 6 we Wrocławiu.

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x