Cykliczne bieganie – Parkrun na Wielkiej Wyspie

W sobotę o godzinie 9 rano warto wybrać się w pobliże Jazu Opatowickiego, by spotkać się z grupą biegaczy, którzy w każdy sobotni poranek pracują nad swoją formą fizyczną.

Udział w biegu jest bezpłatny ale wymagane jest wcześniejsze dokonanie rejestracji a następnie wydrukowanie i przyniesienie ze sobą nadanego Indywidualnego Kodu Uczestnika. Rejestracja w parkrun jest jednorazowa, tzn. po jej dokonaniu możesz wziąć udział w dowolnej liczbie biegów w dowolnej lokalizacji parkrun w Polsce lub na świecie.

Trasa biegu w całości umiejscowiona jest na koronie wałów od Jazu Opatowickiego w kierunku Mostu Zwierzynieckiego we Wrocławiu i wynosi 5km. Start przy szlabanie obok Jazu Opatowickiego – biegniemy w kierunku Mostu Zwierzynieckiego, jednak zawracamy za Gazociągiem nad Odrą – również przy żółtym szlabanie (półmetek) i wracamy tą samą drogą. Trasa w całości prowadzi naturalnymi ścieżkami – korona wałów. Przebieg trasy jest oznakowany, a dodatkowo, znajdują się na niej wolontariusze służący pomocą i wskazówkami.

Warto zarejestrować się na stronie: https://www.parkrun.pl/wroclaw/ by organizatorzy mogli zmierzyć czas każdego uczestnika.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
biegacz
5 lat temu

Biega ktoś z Was regularnie? Jak wrażenia?

biegacz
5 lat temu

Biega ktoś z Was regularnie? Jak wrażenia?

wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x