Między słowami – wystawa prac Weroniki Polak

 

 

Galeria ODT Światowid zaprasza na wystawę prac Weroniki Polak. Wystawa jest czynna od 12 do 30 kwietnia 2013 r.; wstęp wolny!

 


 

 

Na wystawie „Między słowami” zobaczymy obrazy olejne Weroniki Polak malowane na płytach w technice kolażu. Ich niepowtarzalną fakturę tworzą ponalepiane na powierzchnię prac koraliki, muszelki, łańcuszki…

Weronika Polak pochodzi z rodziny o artystycznych zamiłowaniach i tradycjach. Szukając własnego stylu, zaczęła eksperymentować z różnymi technikami, znajdując inspiracje i oryginalne zastosowania w najzwyklejszych przedmiotach. W swojej twórczości uprawia malarstwo olejne, decoupage, rzeźbę oraz malarstwo na jedwabiu. Prowadzi warsztaty z malarstwa, wykonywania biżuterii oraz innych artystycznych form użytkowych.

Jej prace prezentowane były m in. na Targach Rękodzieła Artystycznego w Oslo w Norwegii, podczas zielonogórskiego święta Winobranie w roku 2001, 2002 i 2011, na wystawie w Bielańskim Centrum Edukacji Kulturalnej w Warszawie (2011 r.), w Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej w Warszawie ( 2012 r.) oraz na różnych stronach i portalach internetowych tematycznie związanych ze sztuką i designem.


 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x