Wrocławskie zoo uruchomiło sprzedaż on-line biletów normalnych i ulgowych.

e-bilet w zooDzięki operatorowi PayU chętni na zwiedzanie zoo mogę dokonać zakupu w czasie teraźniejszym, wydrukować bilet i udać się do zoo z pominięciem kas. Jest to usługa szczególnie przydatna w weekendy, kiedy wrocławianie ruszają tłumnie do ogrodu, a kolejki mogą zniechęcić niejedną rodzinę.

– We wrześniu zeszłego roku, wraz z otwarciem przebudowanego wejścia głównego, uruchomiliśmy nowy system kasowy. Teraz przyszła kolej na sprzedaż online, wszystko po to by zadbać o komfort naszych gości – mówi Radosław Ratajszczak, prezes zoo. – Na początek ruszyła sprzedaż biletów normalnych i ulgowych, gdyż właśnie te bilety są najczęściej u nas kupowane.

System jest przyjazny i prosty w obsłudze – poprowadzi użytkownika „za rękę”, a zakupiony bilet dosłownie po kilku minutach jest dostępny w poczcie elektronicznej kupującego. Na koniec wystarczy bilet wydrukować i zabrać ze sobą do zoo. System umożliwia również druk faktur VAT. Wizytę w ogrodzie należy zaplanować na konkretny dzień. Najlepiej sprawdzając wcześniej prognozę pogody, gdyż zmiana daty dla tak kupionego biletu nie jest możliwa.

Pozostałe rodzaje biletów: grupowe, studencie, rodzinne i związane ze szczególnymi ulgami w poszczególne dni tygodnia, można kupić jak dotychczas, w jednej z kas przy wejściu głównym lub przy Bramie Japońskiej od strony Odry.

Link do e-biletu: https://bilety.zoo.wroclaw.pl/

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x