Wypadek

Tragiczny wypadek na Mickiewicza: zginął kierowca

Tragiczny wypadek na ul. Mickiewicza, na wysokości skrzyżowania z ul. Parkową. Około godziny 16 doszło tam do groźnego zderzenia dwóch samochodów osobowych i tramwaju. Jeden z kierowców był pijany. Okoliczności wypadku bada policja i prokurator. – Z tego co wiemy jadący toyotą kierowca wymusił pierwszeństwo na jadącym renault i zderzył sie z nim. W wyniku …

Tragiczny wypadek na Mickiewicza: zginął kierowca Read More »

Niebezpiecznie na Mickiewicza

Przed godz. 19 do wypadku doszło na ul. Mickiewicza na skrzyżowaniu z ul. Parkową . Kilkunastoletnia dziewczyna, która wpadła tu pod samochód w stanie ciężkim trafiła do szpitala. Kiedy pogotowie przybyło na miejsce, dziewczyna była nieprzytomna. Najbardziej prawdopodobną przyczyną wypadku były występujące od pewnego czasu na tej ulicy problemy z oświetleniem.

Stłuczka na Mickiewicza

Dzisiaj na ul. Mickiewicza doszło do stłuczki samochodu osobowego z ciężarowym. W Oplu Tigrze jechały 4 osoby, na szczęście uczestnikom zdarzenia nic poważnego się nie stało. Na miejscu pojawiły się służby: policja, straż pożarna i pogotowie.

Wypadek karetki jadącej do próby samobójczej

Jadąca na sygnale karetka pogotowia ratunkowego zderzyła się z samochodem osobowym na rondzie Reagana. Do zdarzenia doszło przed godziną 19. W wypadku na szczęście nikt nie ucierpiał. Pogotowie jechało na Biskupin do mężczyzny, który próbował popełnić samobójstwo. Druga karetka zdążyła dojechać do niedoszłego samobójcy. Mężczyźnie udzielono pomocy medycznej.

Sąd umorzył sprawę wypadku rowerów koło Hali Stulecia

W poniedziałek 17 października wrocławski sąd warunkowo umorzył na rok sprawę Anny M., rowerzystki oskarżonej o spowodowanie wypadku na ścieżce rowerowej koło Hali Stulecia. W wyniku zderzenia z inną rowerzystką, ta druga złamała rękę. Wniosek o umorzenie sprawy złożył obrońca Anny M. – Moglibyśmy walczyć o uniewinnienie mojej klientki, gdyż uważamy, że do zderzenia doszło …

Sąd umorzył sprawę wypadku rowerów koło Hali Stulecia Read More »

Poranny wypadek na Wróblewskiego

Około godz. 7.00 na skrzyżowaniu ulic: Tramwajowej i Wróblewskiego zderzyły się dwa samochody. Jadąca od strony ZOO honda civic chciała skręcić w tramwajową i wymusiła pierwszeństwo na fordzie fiesta jadącym z Biskupina do miasta. W wyniku kolizji kierowca fiesty trafił do szpitala z urazem szyi a rozbitymi samochodami zajęła się policja.