Czerwony portfelik

Na rynku czasopiśmienniczym pojawia się coraz więcej pozycji, które podejmują temat zakupów. Wśród tych czasopism wyróżnia się Czerwony Portfelik – lokalny darmowy poradnik zakupowy, który ściśle określił swą grupę docelową oraz tematy, które tych czytelników będą najbardziej interesowały.

I tak Czerwony Portfelik skierowany jest głównie do osób, które zajmują się codziennymi sprawunkami, często nie mając pojęcia o tym, że niepotrzebnie przepłacają. Poradnik ma pomóc każdemu mądrze zaplanować wydatki, tak, by jak najwięcej zaoszczędzić. Poza tym gazeta informuje swoje czytelniczków na bieżąco o rabatach dostępnych u osiedlowych sklepikarzy i usługodawców, uczy smart shoppingu, porusza aktualne tematy „osiedlowe”.  Oprócz tego Czerwony Portfelik chce pomagać małym i średnim przedsiębiorcom zaistnieć na rynku, oferując im między innymi możliwość przedstawienia swoim klientom dostępnych okazji cenowych oraz ciekawego zaprezentowania się na łamach lokalnej prasy. Jest to pismo tworzone we współpracy zarówno z mieszkańcami, jak i przedsiębiorcami, z myślą o obu stronach.

Otrzymasz go bezpłatnie od kolporterów na twoim osiedlu lub w lokalnych punktach partnerskich. Zapraszamy do lektury gazety, na stronę www.czerwonyportfelik.pl, a także na fan page Na Facebook’u – zostań fanem i bądź na bieżąco z ofertą i promocjami w twojej okolicy.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x