Dzień Dziecka na Wielkiej Wyspie

Na rekreacyjno – sportowym festynie z okazji Dnia Dziecka organizowanym na boiskach Stadionu Ślęzy (przy ul. Wróblewskiego 9 we Wrocławiu) na pewno nie zabraknie atrakcji! 

Z racji, że impreza propagować ma także prawdziwie sportowe zachowania kibiców rozegrane zostaną mecze piłki nożnej szkolnych drużyn oraz konkursy sportowe (sztafeta pokoleń). Na scenie dzieci bawić będzie Teatr Na Walizkach (spektakl, warsztaty balonowe i wielkie bańki mydlane), jak i zaprezentują się uczestnicy zajęć w sekcjach artystycznych ODT Światowid (zespół baletowy, sekcja gitary klasycznej). Nie zabraknie konkursów z nagrodami i zajęć plastycznych. (m.in. wypały ceramiki w piecu raku, warsztaty graffiti). Dzieciaki mogą liczyć na malowanie twarzy, wygrane w loterii fantowej, wypróbowanie symulatora zderzeń (dzięki uprzejmości Policji) oraz udział w grach planszowych. To tylko część z planowanych atrakcji !

5 czerwca 2011 r. start godz. 13.00, wstęp wolny

Festyn rekreacyjno – sportowy z okazji Dnia Dziecka

Zapraszamy na Stadion Sportowy Ślęzy

ul. Wróblewskiego 9 Wrocław

Na festyn zapraszają: Intakus Park, Klub Sportowy Ślęza, ODT Światowid, Stowarzyszenie Wielosfer, Szkoły Podstawowe (nr 36, 45, 91), Policja oraz Rada Osiedla Biskupin–Sępolno–Dąbie–Bartoszowice.

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x