Przegląd filmowy

Najnowsze, długo oczekiwane dzieło Tima Burtona „Alicja w krainie czarów”. Opowieść o dziewczynce, która w króliczej norze odnajduje nowy świat pełen fantazji, gadających zwierząt i bajkowych stworów widzowie będą mogli zobaczyć zarówno w wersji trójwymiarowej jak i 2D. Obraz nie zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, który powinien być godnym następcą „Avatara” w repertuarze filmów 3D. W obsadzie nie mogło zabraknąć ulubionego aktora Burtona, Johnego Deppa, który zagrał Szalonego Kapelusznika, w rolę Alicji wcieliła się Mia Wasikowska, obiecująca amerykańska aktorka polskiego pochodzenia.

Słyszeliście o Morganach?” Jeżeli nie, to macie szansę. Komedia romantyczna o tym tytule opowiada o parze z Nowego Jorku, która mimo zawodowych sukcesów, ma problemy z własnym związkiem. Na domiar złego małżeństwo zostaje świadkiem morderstwa, a w konsekwencji następnym celem zabójcy. Tytułowych bohaterów grają Hugh Grant i Sarah Jessica Parker.

Zupełnie inną propozycją aniżeli dwie wyżej wymienione, jest produkcja w reżyserii Brecka Eisnera pod tytułem „Opętani”. W małym miasteczku ma miejsce fala krwawych morderstw, popełnianych przez jego mieszkańców. Jest to efektem rozprzestrzeniającego się wirusa, który wymknął się z rządowych laboratoriów. Władze, chcąc zatrzymać rozpowszechnianie się zarazy, wysyła na miasto oddziały wojskowe. Miejscowy szeryf wraz z kilkoma mieszkańcami próbują ujść z życiem…

AB

{jcomments on}

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x