Dzień Kobiet w tramwaju!

Złóż niekonwencjonalne i szalone życzenia Paniom w dniu ich święta. Wrocławskie MPK i Radio Eska 104,9 FM zapraszają 8 marca do specjalnego TRAMWAJU ŻYCZEŃ.Tam na kobiety czekają niespodzianki.

 

Tylko w tym wyjątkowym miejscu, każdy mężczyzna, za pośrednictwem radia Eska będzie mógł złożyć życzenia Paniom z okazji Dnia Kobiet. Usłyszą je setki tysięcy osób. Najbardziej oryginalne propozycje na pewno zostaną nagrodzone drobnymi upominkami.
TRAMWAJ ŻYCZEŃ podróżował będzie w poniedziałek 8 marca na linii nr 7 z Krzyków na pętlę Marino. Reportera Radia Eska, który będzie zbierał życzenia upolować będzie można między godz. 7, a 9 rano i między 13, a 15 popołudniu.

Tramwaj rano startuje równo o godz. 7.06 z pętli: Krzyki. W okolicach Arkad jest około godz. 7.18, na Oławskiej 7.24, a przy pl. Powstańców Wielkopolskich o 7.34.

To nie koniec niespodzianek. Na wszystkie kobiety w tramwajach i autobusach oprócz uśmiechniętych i uprzejmych kierujących czekać będą oryginalne życzenia od całej męskiej części załogi MPK. Zarówno pasażerki tego tramwaju, jak i mężczyźni składający życzenia mogą liczyć w tym dniu na drobne upominki.

{jcomments on}

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x