Ważna debata !!!

Zaproszenie na debatę

Mimo, że Most Wschodni powstanie dopiero za kilka lat, inwestycja cały czas jest tematem zainteresowania wszystkich wrocławian, a nie tylko mieszkańców Biskupina, Sępolna czy Zalesia. Droga umożliwi dojazd m.in. do zielonych płuc Wrocławia, zabytkowego Parku Szczytnickiego i w to, że przeprawa jest potrzebna, nie wątpi chyba nikt.

Władze miasta i działająca w ich imieniu spółka Wrocławskie Inwestycje dokładają wszelkich starań aby usprawnić mieszkańcom dojazd do osiedli Biskupin, Sępolno, Dąbie i Bartoszowice. Taka inwestycja potrzebna jest szybko. Projekt Wrocławskich Inwestycji jest już na ukończeniu.
Budowa Mostu Wschodniego we Wrocławiu oczekuje na wydanie niezwykle ważnego dla rozpoczęcia realizacji i trudnego do zdobycia pozwolenia jakim jest Decyzja Środowiskowa. Określa ono precyzyjnie zakres ingerencji budowniczych w naturę. Organ wydający decyzję pilnuje, aby nie został zakłócony stan środowiska. W razie potrzeby nakazuje rekompensaty za ewentualne zachwianie równowagi ekologicznej.

Inżynierowie i specjaliści robią wszystko, aby planowana trasa wpisywała się w otoczenie, była odciążeniem dla zatłoczonych ulic, przebiegających przezpark, ale przede wszystkim poprawiła bezpieczeństwo.

Szanowni Państwo, planowana rozprawa administracyjna może przesądzić o dalszych losach Mostu Wschodniego. Mieszkańcy Wrocławia są najbardziej zainteresowani jego budową, zatem nie może zabraknąć Waszego głosu w trakcie tej procedury.

Zaproszenie na debatę – plik do pobrania w formacie .pdf

Zapraszamy 8 czerwca 2010 roku na godz. 19.30 do sali AZ Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Chełmońskiego 38C.

Więcej o inwestycji czytaj tutaj www.wi.wroc.pl/html/inwestycje/02090/index.html

Na ratunek Wielkiej Wyspie

Kto cierpi bez mostu?

Dlaczego most musi powstać wraz z drogą do ul. Mickiewicza?

Czy inwestycja jest bezpieczna dla środowiska?

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x