Okradł willę na Zaciszu

Wyszedł z więzienia, postanowił kraść dalej…

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o kradzież z włamaniem do willi. Za tego typu czyn grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

3 czerwca 2010 roku około godz. 3.30 funkcjonariusze z Referatu Przewodników Psów Służbowych Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zatrzymali 25 – latka, podejrzanego o włamanie do willi. Mężczyzna działał sam, jeździł w nocy rowerem i obserwował czy ktoś nie zostawił otwartego okna lub uchylonych drzwi garażowych, przez które mógłby wejść do mieszkania. Policjanci zatrzymali podejrzanego na terenie wrocławskiego Zacisza. Znaleźli przy nim łup z włamania, którego dokonał chwilę wcześniej. Odzyskano biżuterię, telefon komórkowy, karty płatnicze, odtwarzacze mp3 i CD oraz laptop, łącznej wartości blisko 3 tysięcy złotych. Odzyskane mienie trafiło już do rąk właścicieli.

Jak ustalili Śródmiejscy policjanci, zatrzymany dwa tygodnie wcześniej wyszedł z więzienia, gdzie przebywał za kradzieże. Obecnie funkcjonariusze sprawdzają, czy podejrzany nie ma na swoim koncie większej ilości tego typu zdarzeń w ostatnim czasie.

Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x