W niedzielę znowu bezpłatne warsztaty dla rodzin na Pergoli

Biblioteka plenerowa Pergola

Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu i Hala Stulecia zapraszają na PERGOLĘ w podróż z Biblioteką Plenerową w niedzielne sierpniowe popołudnia. Podróżowanie jest rzeczą konieczną…, tak więc zapraszamy na spotkanie z książką do czytania i posłuchania.

Pierwsze spotkanie na wrocławskiej PERGOLI już 12 sierpnia. Podróże w czasie to artystyczna zachęta do uczestnictwa w warsztatach rodzinnych „Nowe życie starych przedmiotów” i zabaw z dzieciństwa naszych przodków. Podróże orientalne – 19 sierpnia to wspólne sypanie mandali i pokaz tradycyjnego tańca indyjskiego oraz degustacja egzotycznych przysmaków. Podróże w przestrzeni zaplanowane na 26 sierpnia będą spotkaniem na Wielkiej Wyspie Skarbów z Beatą Maciejewską. W to niedzielne popołudnie powstaną „Pierwsze plenerowe książeczki”.

Podróżowanie jest rzeczą konieczną… z książką, wokół książki i dzięki książce. Zapraszamy do BIBLIOTEKI PLENEROWEJ w przyjaznym cieniu Hali Stulecia i słonecznej zieleni PERGOLI. Navigare necesse est… usłyszymy w pobliżu fontanny.

Zapraszamy gości spędzających lato we Wrocławiu i cudzoziemców mieszkających w naszym mieście. Biblioteka plenerowa przygotowała ofertę rodzinną także w języku angielskim.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Wcześniejsza rejestracja nie jest wymagana.

Impreza przygotowana w partnerstwie American School of Wrocław, Instytutu Studiów Azjatyckich, Ogrody Doświadczeń. Humanitarium.

 

 

Biblioteka Plenerowa

Miejsce: PERGOLA
Organizatorzy: Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu, Hala Stulecia
Termin: 12 / 19 / 26 sierpnia 2012 r., godz. 16.00 – 18.30 
Kontakt: Katarzyna Kabat , 605 319 992, multicentrum2@biblioteka.wroc.pl

Zdjęcia

{joomplucat:109 limit=4|columns=4}

***

Zachęcamy Państwa do przesyłania pytań związanych z historią Wielkiej Wyspy. W trakcie spotkania z Panią Beatą Maciejewską na PERGOLI 26 sierpnia będzie możliwość usłyszenia odpowiedzi. Pytania prosimy przesyłać na adres: multicentrum2@biblioteka.wroc.pl .

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x