Szkolenia Antyterrorystyczne dla mieszkańców Wielkiej Wyspy

Obywatele Wielkiej Wyspy Wrocławskiej,

zapraszamy do udziału w nieodpłatnym szkoleniu w  zakresie zasad postępowania w przypadkach wystąpienia zdarzeń o charakterze terrorystycznym lub innych zdarzeń o charakterze przestępczym.

Niniejsze zaproszenie skierowaliśmy do firm, szkół i organizacji pozarządowych oraz wybranych urzędów z siedzibą na Wielkiej Wyspie. W związku z tym, iż  działacie Państwo na tym terenie zapraszamy do udziału w szkoleniu. O ile uznacie naszą propozycję za wartą uwagi prosimy o wytypowanie do udziału w szkoleniu 3 Waszych pracowników (lub członków), o wypełnienie przez te osoby ankiety i przesłanie jej (jako zgłoszenie udziału) do Fundacji Przyjaciel Gminy.

Szkolenie poprowadzi były członek grupy antyterrorystycznej, uczestnik wielu akcji posiadający nie tylko bogate doświadczenie bojowe, ale i umiejętność interesującego przekazu wiedzy. Jest to też pierwszy etap gry miejskiej, organizowanej przez Fundację Przyjaciel Gminy oraz firmę szkoleniową MEGRES. Wspierają nas Biuro Ochrony Silezjan oraz Eko-Strażak.

Wszystko po to, by mieszkańcom Wielkiej Wyspy żyło się lepiej.  Prosimy również o rozpropagowanie tej inicjatywy w za pomocą Państwa kanałów informacyjnych oraz jej wsparcie, w możliwej dla Państwa formie.

Szkolenie jest częścią gry miejskiej organizowanej dla mieszkańców Wielkiej Wyspy. Jej pierwszym etapem jest  szkolenie, drugim pieszy rajd po Wielkiej Wyspie, sprawdzający wiedzę, a trzecim podsumowanie wyników przedsięwzięcia i podjęcie decyzji o dalszych kierunkach działania. Szczegóły w załączeniu.

Szkolenia dla mieszkańców Wielkiej Wyspy obędzie się w szkole przy ulicy Krajewskiego. (ZS nr 9). Początek godz. 16.45.

Terminy:

18.11. dla szkół

25.11. dla seniorów i parafii

02.12. miejscowi biznesmeni

09.12. lokalni uczestnicy

 

Więcej  informacji: Wojciech Kapuścik tel. 880 644 744

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x