Spotkanie autorskie z Marcinem Mellerem i Anną Dziewit-Meller

Spotkanie autorskie z Anną Dziewit i Marcinem Mellerem

Otrzymaliśmy wczoraj od jednego z sygnatariuszy Partnerstwa 8 scen na rzecz Wielkiej Wyspy i placu Grunwaldzkiego zaproszenie na ciekawe wydarzenie. Biblioteka przy ul. Reja 1/3 we Wrocławiu ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych 5 grudnia o godz. 18.00 na spotkanie autorskie z Anną Dziewit i Marcinem Mellerem, promujące ich najnowszą wspólną książkę Gaumardżos: opowieści z Gruzji.

Anna Dziewit-Meller to dziennikarka i reporterka. Publikowała swoje teksty m. in. W Polityce, Wysokich Obcasach, Lampie.

Marcin Meller obecnie redaktor naczelny Playboya, i gospodarz Drugiego Śniadania Mistrzów w TVN24, wcześniej jako reporter Polityki pisał o konfliktach wojennych w Iranie, Czeczenii, Afryce i właśnie Gruzji. „Gaumardżos; opowieści z Gruzji” to ich pierwsza wspólna praca.

To książka o radości życia i sztuce świętowania, której Gruzini są mistrzami.

Para znanych dziennikarzy uwodzi pasjonującymi, barwnymi opowieściami o ludziach i miejscach niezwykłych, które przyszło im zobaczyć i zapamiętać. Nie brak jednak również i głębszej refleksji nad trudną i zawiłą historią kraju. Tej lektury nie można łatwo zapomnieć.

Serdecznie zapraszamy !

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x