Ranking lokat – gdzie najlepiej oszczędzać długoterminowo?

Jeżeli szukasz lokaty, na której będziesz mógł ulokować swoje środki na dłuższy czas, to dobrze trafiłeś. Specjalnie dla Ciebie opracowaliśmy ranking lokat długoterminowych, w którym za główne kryterium przyjęliśmy wysokość oprocentowania lokaty w skali roku. Dzięki temu dowiesz się, jakie lokaty i w którym banku są teraz najlepiej oprocentowane oraz jakie wymagania trzeba spełnić, aby móc skorzystać z takiej propozycji.


Pozycja nr 1 – Noble Bank

Lokata Rentierska Gold XI to lokata przeznaczona z myślą o klientach, którzy dysponują znacznymi oszczędnościami. Jej oprocentowanie na dzień dzisiejszy wynosi 3,25%, a okres trwania to 3 lata. Środki, które możemy na niej ulokować, wynoszą od 150 000 zł do nawet 20 000 000. Oferta dostępna jest zarówno w placówkach, jak i bankowości elektronicznej. Dodatkowym plusem jest to, że w przypadku jej zerwania w ciągu pierwszych 12 miesięcy wciąż można liczyć na zysk w wysokości 1%, po tym okresie – 1, 25%. Innym atutem jest to, że jeśli na lokatę przeznaczymy 1 000 000 zł, otrzymamy za darmo usługę Noble Concierge.

Pozycja nr 2 – Toyota Bank

W przypadku lokaty Depozyt Plus możemy liczyć na oprocentowanie 3,05%. Minimalna wymagana ilość środków to 13 000 zł. Jej okres trwania to 2 lub 3 lata. W trakcie zakładania lokaty i jej trwania musimy posiadać rachunek osobisty w tym banku.

Pozycja nr 3 – Santander

Lokata Direct+Internet gwarantuje nam zysk 3% w ciągu trzech lat trwania lokaty. Otworzyć ją możemy dysponując kwotą 5000 zł. Wniosek o lokatę założyć możemy na stronie banku. W odpowiedzi na nasz wniosek zadzwoni do nas konsultant i przeprowadzi nas przez proces zakładania lokaty.

Pozycja nr 4 – Alior Bank

Bank ma do zaoferowania Lokatę Standardową, której oprocentowanie w skali roku wynosi również 3%. Okres trwania lokaty to 2 lata, przy czym możemy ją otworzyć już od kwoty 1000 zł. Bank nie stawia przed nami żadnych innych wymogów koniecznych do osiągnięcia zysku, co jest dodatkowym atutem propozycji.

Pozycja nr 5 – Credit Agricole

Dzięki Lokacie Standardowej możemy liczyć na zysk 3%. Czas trwania lokaty to 3 lata, a otworzyć możemy ją już od kwoty 1000 zł. Wymaganiem jest posiadanie konta w tym banku. Oprocentowanie dotyczy nowych środków, jakie stanowią nadwyżkę nad saldem depozytów klienta na dzień 31 maja br.

 

Więcej informacji znajdziesz na serwisie oszczednoscionline.pl/ranking-lokat – analiza i porównanie ofert banków w Polsce.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x