Rada Osiedla pomaga niepełnosprawnym

Rada Osiedla Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice i Fundacja SANCTA FAMILIA zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące podejmowanych działań na rzecz osób niepełnosprawnych.

Spotkanie odbędzie się w dniu 8 stycznia 2013 r. w godzinach 15.00 – 18:00 w siedzibie Rady Osiedla przy ul. Pautscha 4.

Spotkanie ma na celu zdiagnozowanie problemów i potrzeb osób niepełnosprawnych na terenie Wielkiej Wyspy: dzieci, młodzieży, dorosłych w wieku aktywności zawodowej, osób z niepełnosprawnością fizyczną i intelektualną.

Na spotkanie zapraszamy osoby niepełnosprawne, rodziców i opiekunów osób niepełnosprawnych oraz wszystkich mieszkańców zainteresowanych problematyką niepełnosprawności (np. osoby pracujące lub chcące pracować  z niepełnosprawnymi).

Wszystkie uzyskane na spotkaniu informacje posłużą Fundacji do przygotowania oferty wsparcia osób niepełnosprawnych i opracowania programów pomocowych. Zakładamy realizację projektów finansowanych ze środków własnych jak również chcemy pozyskiwać dofinansowanie z Unii Europejskiej.

Osoby, które w tym dniu nie mogą wziąć udziału w spotkaniu prosimy o pobranie i wypełnienie ankiet zamieszczonych na stronie Rady Osiedla www.rada.osiedla.wroc.pl oraz Fundacji SANCTA FAMILIA www.safa.org.pl i przekazanie nam osobiście lub e-mailem.

Pobierz ankietę: ANKIETA

Osoba do kontaktu: Katarzyna Janas, tel. 690 90 90 59, e-mail fundacja@safa.org.pl.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x