„Męskie Granie” na Pergoli w sobotę

Wszystkie gwiazdy jednego wieczoru i na jednej scenie? Tak piękne, że niemożliwe? Ależ owszem, możliwe. I w jak pięknych „okolicznościach przyrody”. Na Pergoli w najbliższą sobotę. Początek o 17.00. W związku z imprezą tj. 23 sierpnia 2014 roku, wstęp na Pergolę przy Hali Stulecia możliwy będzie tylko po okazaniu biletu na koncert.

23 sierpnia 2014 (sobota) – nie odbędą się pokazy fontanny multimedialnej,

Kto zagra we Wrocławiu

Co tam zobaczą? Ano wspomnianych na wstępie Dawida Podsiadłę, Bokkę, Brodkę, Smolika, Illusion (wraz z L.U.C.-em) i Pink Freud, a więc artystów znanych i zupełnie niedawno koncertujących w naszym mieście, co oczywiście nikogo nie powinno zniechęcić do pójścia na koncert, bo taką choćby Bokkę warto oglądać przy każdej nadarzającej się okazji. Oprócz nich zagrają jednak muzycy mniej znani, głodni sukcesu i ciekawi. Ryba And The Witches mogą spodobać się fanom Depeche Mode i Sisters Of Mercy, Patrick The Pan zrobi wrażenie na miłośnikach alternatywy i amerykańskich songwriterów, Kev Fox przypadnie do gustu miłośnikom akustycznej melancholii, a muzyka Jahiara Azima Iraniego wpadnie w ucho tym, którzy lubują się w dźwiękowej egzotyce. I to koniec line-upu? Skąd. Na Pergoli wystąpią jeszcze znany i lubiany we Wrocławiu Skubas oraz charyzmatyczny lider Illusion Tomasz „Lipa” Lipnicki. A także Męskie Granie Orkiestra. Czyli supergrupa, w której zagrają… no cóż, chyba wszyscy. Plus Olaf Derriglasoff. I Krzysztof „Zalef” Zalewski.

Bilety – towar deficytowy

O zakupie biletów w Empiku nie ma już co marzyć, ale spóźnialscy powinni bacznie obserwować oficjalny profil imprezy na Facebooku i portale aukcyjne. Co i rusz pojawiają się nowe, nierzadko bardzo atrakcyjne oferty, więc jeszcze nie wszystko stracone.

źródło: wroclaw.pl/Przemysław Jurek

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x