Przywróćmy 12 na Sępolno. Petycja

 

Zapraszamy do poparcia petycji w sprawie przywrócenia tramwaju linii 12, także osoby spoza Sępolna, Strachocina czy Wojnowa -nie pozwómy żeby we Wrocławiu powstawały osiedla z komunikacją zbiorową drugiej kategorii. Jutro znikną następne linie i kolejne osiedla będą mieć komunikację niewygodną dla mieszkańców. ROZWIJAJMY SIEĆ POŁĄCZEŃ ZAMIAST JĄ ZWIJAĆ-tylko tak przekonamy Wrocławian do jazdy tramwajem czy autobusem-alternatywą są wiecznie zakorkowane ulice!

Chcemy przywrócenia tramwaju linii nr 12 do rozkładu jazdy! Jako mieszkańcy Sępolna i nie tylko zostaliśmy pozbawieni tramwaju nr 12, który jako jedyny komunikował nas z centrum Wrocławia oraz jego zachodnimi dzielnicami. Nie zastąpi tego połączenia tramwaj plus, który ma trasę skróconą w obie strony, a docelowo będzie dojeżdżał jedynie do Stadionu Olimpijskiego i nawet w najbardziej odległych planach nie będzie z przyczyn technicznych dojeżdżał do pętli na Sępolnie!

Protestujemy przeciwko pogarszaniu jakości życia mieszkańców – również tych dojeżdżających do pętli na Sępolnie od strony Strachocina i Wojnowa.

Jeśli głos mieszakńców będzie w dalszym ciągu lekceważony będziemy musieli wyrazić swój obywatelski sprzeciw w innej formie niż tylko w internecie – szczegóły na priv do wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu!

PODPISZ PETYCJĘ: https://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=7781

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x