Przekazanie zabawek do przedszkola

Przekazanie zabawek do przedszkola nr 147 we Wrocławiu

We wtorek 11 października 2011 przedstawiciele portalu WIelkaWyspa.com.pl udali się do przedszkola Nr 147 przy ul. Gersona we Wrocławiu. Po wcześniejszym kontakcie z panią dyrektor Ewą Kulczyńską odbyło się spotkanie którego celem było przekazanie zabawek dla dzieci.

Zacznijmy jednak od początku… Na łamach naszego portalu, w dziale z ogłoszeniami pan Tomasz, mieszkaniec Wielkiej Wyspy zamieścił informację o chęci nieodpłatnego przekazania zabawek po swoich dzieciach do domu dziecka lub przedszkola. Chcąc pomóc w przekazaniu zabawek dla dzieci postanowiliśmy działać. Zaczęliśmy telefonować do przedszkoli na naszym terenie. Niestety w większości z nich telefon nie odpowiadał lub dyrektorzy, którzy są osobami decyzyjnymi, byli nie obecni. W końcu jednak udało się, kontakt z przedszkolem przy ul. Gersona zaowocował spotkaniem z dyrekcją oraz paniami przedszkolanankami.

Pan Tomasz przywiózł do nas 2 duże kartony oraz jedną torbę z zabawkami, wszystkie z nich zostały przekazane do wspomnianej placówki. Kadra była bardzo szczęśliwa z powodu otrzymania tak dużej liczby pluszaków, klocków oraz samochodzików. W paczkach znalazły się również plecaki dla dzieci – będziemy wykorzystywać je podczas wyjść na wycieczki, w przypadku gdy któreś z dzieci zapomni przynieść swojej torby z domu – wyjaśnia p. Ewa Kulczyńska – dyrektor przedszkola Nr 147.

Pani Ewa, zaproponowała, że przygotuje list z podziękowaniami dla p. Tomasza.  My również dołączamy się do podziękowań, oraz zachęcamy do brania przykładu z Pana Tomasza. Ze swojej strony możemy obiecać, że postaramy się wspierać darczyńców tak jak tym razem.

{joomplu:400} {joomplu:369} {joomplu:367} {joomplu:363}

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x