Poszkodowani poszukiwani

Sprawcy jako teren „działania” upodobali sobie głównie okolice Placu Grunwaldzkiego. Doprowadzali do stanu bezbronności młode osoby a następnie okradali je z odtwarzaczy mp3, torebek i telefonów komórkowych. Kradli też rowery. Policjanci KP Wrocław Śródmieście zatrzymali dwóch nieletnich podejrzewanych o rozboje i kradzieże.

Dwóch 16-latków zatrzymali funkcjonariusze Wydziału do Spraw Nieletnich. Ponadto policjanci udowodnili zatrzymanym kilkanaście kradzieży rowerów spod jednego z centrów handlowych na terenie Wrocławia.

Teraz o dalszych losach dwóch 16 – latków zdecyduje sąd rodzinny.

Policjanci zwracają się z prośbą do osób, które na przełomie grudnia 2009 roku i stycznia 2010 roku w okolicy Placu Grunwaldzkiego, Parku Tołpy oraz ul. Sienkiewicza bądź ul. Reja w wyniku rozboju lub kradzieży na tzw. „wyrwę” utraciły swoje mienie a nie zgłaszały tego faktu, o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław Śródmieście przy ul. Szymanowskiego 11 osobiście bądź pod numerami telefonów (071) 340-45-82, (071) 340-34-54, w godz. 7.00 – 15.00.

O kontakt proszone są również osoby, które w październiku i listopadzie 2009 roku utraciły swój rower z terenu centrum handlowego przy ul. Krzywoustego we Wrocławiu.

 

{jcomments on}

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x