Nowe mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu – TOP 7 ofert wrocławskich deweloperów

Mieszkania deweloperzy Wrocław

Szukasz nowoczesnego, funkcjonalnego mieszkania z rynku pierwotnego we Wrocławiu? Nie wiesz które wrocławskie inwestycje deweloperskie są najciekawsze? Sprawdź 7 najlepszych ofert mieszkań na sprzedaż we Wrocławiu.

1. Nova Sołtysowicka – PCG

Osiedle Nova Sołtysowicka to inwestycja realizowana przez wrocławskiego dewelopera PCG. Mieszkania na sprzedaż znajdują się na ulicy Sołtysowickiej 29, w pobliżu kampusu Uniwersytetu Wrocławskiego, co sprawia, że mieszkania mogą być dobrą inwestycją pod wynajem.

Osiedle jest zaprojektowane w sposób nowoczesny i funkcjonalny, nawiązuje do popularnego stylu skandynawskiego. Do mieszkań parterowych przynależy nieduży taras, a na osiedlu, oprócz miejsc parkingowych, będzie znajdować się też plac zabaw.

Dokładny opis inwestycji oraz dostępne mieszkania na sprzedaż można sprawdzić na www.pcg.pl/inwestycja/nova-soltysowicka/. I jeśli szukasz lokalu w spokojnej okolicy, musisz zapoznać się z tą ofertą.

2. Paryski Zakątek – Arkop Deweloper

Szukasz mieszkania zlokalizowanego niedaleko Wrocławskiego Rynku? W takim razie sprawdź ofertę osiedla Paryski Zakątek, realizowanego przez Arkop Deweloper. Osiedle powstaje na przedmieściu Oławskim, przy ul. Komuny Paryskiej 90.

W Paryskim Zakątku znajdziesz pięciopiętrowy budynek z windami, w którym znajduje się 164 lokali – jedno-, dwu- lub trzypokojowych. Dlatego jest to korzystna propozycja zarówno dla osób bezdzietnych, jak i rodzin z maluszkami. Dodatkową zaletą, wpływającą na bezpieczeństwo mieszkańców, jest zainstalowanie monitoringu oraz rolet zewnętrznych w oknach mieszkań na parterze.

3. Dorzecze Legnickiej

Kolejną inwestycją zlokalizowaną blisko centrum Wrocławia jest Dorzecze Legnickiej, znajdujące się przy ul. Legnickiej. Projektem oraz budową osiedla zajmuje się deweloper Vantage Development.

W nowoczesnym budynku będą przestronne, dwu- oraz trzypokojowe mieszkania na sprzedaż o powierzchni od 32 do 92 m2.

4. Kwadrat – Profit Development

Chcesz zamieszkać na dużym, bezpiecznym osiedlu? Sprawdź ofertę osiedla Kwadrat, za którego realizację odpowiada Profit Development.

Na osiedlu Kwadrat dostępnych będzie ok. 300 mieszkań, które powstaną w dwóch etapach. Każde mieszkanie będzie wyposażone w balkony, loggie lub tarasy (to dotyczyć będzie mieszkań parterowych). Tak jak w przypadku Paryskiego Zakątku, na osiedlu Kwadrat zostanie zainstalowany monitoring.

5. Słoneczne Stabłowicie – Archicom

Archicom to deweloper, który we Wrocławiu może pochwalić się wieloma udanymi inwestycjami. Obecnie wyróżnia się jednak realizacja osiedla Słoneczne Stabłowice, która tak jak osiedle Kwadrat, będzie budowane w dwóch etapach.

Na osiedlu znajdą się dwu- oraz trzypokojowe mieszkania o dogodnych układach, wózkarnia, miejsca na rowery oraz plac zabaw. Istnieje też możliwość wykupu mieszkania pod klucz, aranżowanego według indywidualnych preferencji nabywcy.

6. di Trevi – Lokum Development

Szukasz mieszkania w dzielnicy Krzyki? Sprawdź nowoczesne i zielone osiedle di Trevi od Lokum Development. Na osiedlu di Trevi znajdziesz zarówno nieduże, dwupokojowego mieszkania, jak i komfortowe lokale z trzyma pokojami oraz przestronne, czteropokojowe mieszkania o metrażu od 80 m2.

W każdym budynku znajdą się cichobieżne windy, a całe osiedle zostaje objęte nowoczesnym monitoringiem.

7. Primera – PCG

Warto wspomnieć o jeszcze jednej inwestycji PCG – osiedlu Primera znajdującym się przy ul. Gagarina 5. Oprócz przestronnych mieszkań z balkonem lub tarasem, dostępna tam jest również podziemna hala garażowa oraz komórki lokatorskie. Samo osiedle wygląda nowocześnie i designerko, a jego największą zaletą są duże ogródki przynależące do mieszkań parterowych.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x