Nowe apartamenty na Biskupinie

Jak ogólnie wiadomo Wielka Wyspa jest jednym z najbardziej pożądanych obszarów mieszkaniowych we Wrocławiu. Przez ostani okres czasu można było jedynie próbować zakupu na rynku wtórnym, deweloperzy nie budowali nowych mieszkań na tym terenie. Nadszedł czas gdy na Biskupinie pojawi się nowa inwestycja budowlana.

Firma Integer S.A. realizuje realizuje projekt prestiżowych apartamentów przy ul. Olszewskiego85/Rodakowskiego4, budynek powstanie w miejscu, od dawna straszącego mieszkańców (kiedyś powierzchnia handlowo-usługowa, między innymi znajdował się tam sklep z materiałami budowlanymi).

Budynek  wielorodzinny Apartamenty Biskupin odbiega ona jednak znacząco od pozostałych inwestycji firmy. Apartamenty Biskupin zaprojektowano w charakterze willi miejskiej. Będzie to kameralny jedno-klatkowy budynek, w którym zaprojektowano 9 apartamentów oraz lokal usługowy w parterze.

Istnieje możliwość łączenia mieszkań w większe. Dla każdego mieszkania przewidziano miejsce postojowe w garażu podziemnym. Budynek zaprojektowano w technologii tradycyjnej przywiązując wielką uwagę do jakości proponowanych materiałów. Wszystko w samym „sercu” Biskupina.

Termin oddania inwestycji planowany jest na III kwartał 2012r.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x