Krasnalowy konkurs

Który krasnal uratuje wrocławian?

Jeśli kochasz wrocławskie krasnale, możesz głosować na swojego faworyta. Agencja interaktywna Lama Media we współpracy z Wielką Radą Krasnali Wrocławskich organizuje konkurs „Który krasnal uratuje Wrocław?”.

Wielka Rada Krasnali w najbliższym czasie pragnie urządzić na wrocławskim Rynku uroczystą fetę. Niestety jej plany chce pokrzyżować Chochlik Odrzański, który niedawno zbiegł z więzienia w Górach Sowich. To właśnie on na co dzień uprzykrza życie mieszkańcom Wrocławia: wabi gołębie nad zaparkowane samochody, chowa okulary, a nawet pluje do zupy! Kto obroni wrocławian przed złośliwym Chochlikiem? Internauci sami mogą wybrać krasnala, który uratuje miasto. Wśród dzielnych krasnali Wielka Rada wytypowała najodważniejszych: Słupnika, Pracza, Więziennika, Strażnika i Życzliwka. Jeden z nich stanie wkrótce w szranki z Chochlikiem Odrzańskim w grze komputerowej, która już niebawem ukaże się na stronie internetowej krasnale.pl. Wybór najdzielniejszego krasnala jest w rękach internautów, którzy już teraz mają szansę zagłosować on line na swojego faworyta. Konkurs właśnie wystartował i potrwa do 1 czerwca.

Wirtualną platformą konkursu zorganizowanego pod hasłem „Który krasnal uratuje Wrocław?” jest portal Facebook. – W głosowaniu mogą brać udział nie tylko wrocławianie, ale wszyscy internauci, którzy po prostu lubią krasnale. Jedynym wymogiem jest posiadanie profilu na Facebooku – mówi Michał Kuzborski z agencji Lama Media. Sylwetki dzielnych krasnali prezentowane będą na fanpage Lama Media.com. Swój głos oddawać można wybierając przy swoim ulubionym krasnalu przycisk „Lubię to!”. Wygra ten, który uzyska najwięcej głosów i tym samym zostanie bohaterem gry. Wśród wszystkich głosujących zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody – 50 zestawów krasnalowych gadżetów.

Organizatorem konkursu jest agencja interaktywna Lama Media, która z wrocławskimi krasnalami ma do czynienia nie od dziś. Na zlecenie Wielkiej Rady Krasnali przebudowywała m.in. portal internetowy www.krasnale.pl, a także prowadzi konkursy dotyczące krasnali.

{jcomments on}

Konkurs na najdzielniejszego krasnala: www.facebook.com/pages/Lama-Mediacom/267264250980

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x