Jak dobrze mieć sąsiada…

chór

Rada Osiedla Biskupin, Sępolno,Dąbie, Bartoszowice z przedświąteczną radością informuje że w Zespole Szkół  nr 9 przy ulicy Krajewskiego wkrótce rozpocznie działalność osiedlowy, międzypokoleniowy chór mieszany. Jest  to  wspólna  inicjatywa obu sąsiadujących ze sobą podmiotów: Szkoły oraz Rady Osiedla. Dyrekcja Szkoły Muzycznej planuje w przyszłości utworzenie Osiedlowej Orkiestry. Posiadacze instrumentów muzycznych mile widziani!

Chór poprowadzi profesjonalny dyrygent Pani Diana Pradella. Pani Diana wraz z zespołem muzycznym i prowadzonym chórem  zachwyciła już niejednokrotnie słuchaczy. Styczniowy koncert kolęd, w wykonaniu uroczych i zdolnych  uczniów tejże Szkoły, koncertujących w Ratuszu jaki i w naszej Parafii Św. Rodziny  pozostawił   radosne wspomnienia.

Wszystkich chętnych lubiących i chcących  śpiewać zapraszamy na pierwsze spotkanie które  odbędzie się dnia 08.04.2013 r./poniedziałek/ o godz. 18.30. Zbiórka przyszłych chórzystów  w szkole na Krajewskiego przy Portierni.

Próby odbywać się będą w miesiącach kwiecień- czerwiec, w poniedziałki w godz.18.30-20.30.

Jeżeli ta inicjatywa spotka się z uznaniem Mieszkańców Osiedla to  po wakacjach chór wznowi próby.

Członkowie Komisji Społecznej RO mają nadzieję  że te nowe przedsięwzięcia kulturalne spotkają się z zainteresowaniem lokalnej społeczności.

Opracowała: Iwona Jędrychowska.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x