Jednak powstaje ogromna Biedronka. Największa we Wrocławiu

Ostatnio na oficjalnej stronie Wrocławia pojawiła się informacja, iż dyskontem jaki powstaje przy ul. Bacciarellego będzie Kaufland. – Nie budujemy Kauflandu, ale Biedronkę. I to jedną z największych we Wrocławiu – zdradza portalowi GazetaWroclawska.pl Krzysztof Dudek, kierownik budowy.

Nazwę sieci dyskontowej powstającego na Bartoszowicach od początku utrzymywana była w tajemnicy, a mieszkańcy z różnych źródeł otrzymywali sprzeczne informacje w tej sprawie. Od początku najwięcej głosów przemawiało za Kauflandem, z powodu wielkości obiektu oraz inwestora – firmy Tal&Co, która dotąd wybudowała w całej Polsce wiele marketów tej sieci.

Pewne jest chodzi o Biedronkę. – Budynek będzie dwupiętrowy. Na parterze powstanie dyskont, a na piętrze pasaż handlowo-usługowy. Biedronka na Bartoszowicach ma być jedną z największych we Wrocławiu. aż tysiąc metrów kwadratowych. Pasaż zajmie jeszcze więcej powierzchni, bo ok. 1500 metrów kwadratowych. Otwarcie planowane jest jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia – mówi Krzysztof Dudek, kierownik budowy.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x