Chaos na Sępolnie! Autobusy nie jeżdżą wyznaczoną trasą objazdu

Od soboty autobusy lini 145,145 oraz nocne 253 i 255 miały jeździć przez ulicę Partyzantów.

Nie jeździły. MPK było zmuszone było zmienić ich trasę i puścić autobusy ulicą Mickiewicza. Mimo,że  na przystankach umieszczono  informacją dla pasażerów, to ludzie byli zdenerwowani.

Przypominamy, że zmiany w komunikacji miejskiej są związane z remontem skrzyżowania ulic: Spółdzielczej, Dembowskiego, Monte Cassino i Bacciarellego oraz znajdującego się w centrum skrzyżowania ronda.  Według informacji  Zarządu  Dróg i Utrzymania Miasta przejazd miał być możliwy tylko w jednym kierunku od ulicy Monte Cassino do Dembowskiego. Pozostałe relacje miały określone  odpowiednie objazdy m.in. dla jadących ulicą Dembowskiego w kierunku ronda objazd został wyznaczony ulicą Partyzantów. Dotyczyło to również autobusów.  Dlatego ZDiUM  informował, ze na całej trasie obowiązuje zakaz parkowania. Okazało się jednak, że informacja nie została skutecznie przekazana.  W nocy z piątku na sobotę autobusy nocne 253 oraz 255 nie mogły przejechać  przez ulice Partyzantów , z powodu zaparkowanych wzdłuż całej trasy samochodów. Dlatego konieczna była  natychmiastowa  zmiana  trasy objazdu .

Póki co,  autobusy z mostu Zwierzynieckiego skręcają w ulicę Mickiewicza  i kierują się do pętli na Bartoszowicach , zamiast na ulicę Dembowskiego. Na przystankach widnieje informacja o zmianie objazdu.

Temat będzie   poruszony w najbliższy  poniedziałek.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x