Centrum Poznawcze 17.02 obchodzi swoje 1 urodziny

Centrum Poznawcze w Hali Stulecia 17. lutego obchodzi swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji przygotowano szereg atrakcji dla wszystkich zwiedzających. Od czasu uroczystego otwarcia ekspozycję odwiedziło blisko sto tysięcy osób. Z edukacyjnej oferty Centrum Poznawczego skorzystało ponad pięć tysięcy dzieci i młodzieży, a zainteresowanie konstrukcyjnymi warsztatami w Hali Stulecia nieustannie rośnie. W jubileuszowym roku setnych urodzin Hali Stulecia Centrum Poznawcze przygotowało również liczne atrakcje i niespodzianki. Już dziś zapraszamy do wspólnego świętowania pierwszych urodzin wystawy. W programie przewidziano:

– wycieczkę z przewodnikiem uliczkami osiedla WUWA (start o 11:00, bilet w promocyjnej cenie 10 zł, bilet rodzinny 25 zł)

– kolorowe warsztaty architektoniczne dla dzieci w wieku 6-12 lat (start o 12:30, bilet w cenie 25 zł – promocyjnie rodzeństwo do pary uczestniczy w warsztacie bezpłatnie

– atrakcyjne konkursy z nagrodami

Ponadto pierwszych dwudziestu urodzinowych gości zapraszamy do zwiedzania wystawy bezpłatnie, zaś na wszystkich zwiedzających czekać będą słodkie upominki.

źródło: centrumpoznawcze.pl

Zapraszamy do przeczytania relacji z naszej wizyty w Centum Poznawczym w Hali Stulecia

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x