Wrocław szuka trenerów osiedlowych.

Wrocławski Szkolny Związek Sportowy rozpoczął nabór osób, które chciałyby pracować  od 15 marca do 1 grudnia 2011r. jako Trenerzy Osiedlowi na wytypowanych boiskach i terenach zielonych Wrocławia. Poszukiwanych jest 47 Trenerów, którzy poprowadzą zajęcia z dziećmi i młodzieżą, ale również wezmą udział w kursach podnoszących umiejętności pedagogiczne i organizacyjne.

Oferta skierowana jest  zwłaszcza do bezrobotnych absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego i innych uczelni prowadzących kierunki pedagogiczne.

Wymagania i szczegółowe informacje dla kandydatów znajdują się w ogłoszeniu o naborze. Oferty należy składać do 1.03.2011.

Głównymi celami Programu Trener Osiedlowy jest zachęcenie i zainteresowanie jak największej liczby dzieci i młodzieży, aby w sportowy, bezpieczny i zorganizowany sposób spędzać czas wolny. Istotna jest również poprawa bezpieczeństwa na boiskach i terenach zielonych, czy umiejętność  właściwej organizacji czasu wolnego.

Organizatorzy założyli, że od 15 marca  do grudnia 2011 roku na wytypowanych 47 boiskach na terenie Wrocławia pracować będzie 47  Trenerów osiedlowych w wymiarze 18 godzin tygodniowo (zajęcia w dni powszednie oraz soboty z możliwością odbywania niektórych zajęć także w niedziele). Zajęcia zaplanowano także w okresie wakacji letnich.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x