Szansa dla młodych piłkarzy z akademią FOOTBALL BAMBINI

Football BambiniZ przyjemnością informujemy, iż od września 2012 roku we Wrocławiu znajdować się będą filie szkółek piłkarskich programu FOOTBALL BAMBINI, który został stworzony dla dzieci – zarówno chłopców jak i dziewczynek – w wieku 2 – 7 lat.

Każda z naszych szkółek jest częścią jednego z największych piłkarskich projektów w Polsce, opartego na autorskim programie wczesnej edukacji sportowej, stworzonego przez wybitnych piłkarzy, trenerów oraz lekarzy medycyny sportowej! Szkółki Football Bambini prowadzone są przez certyfikowanych trenerów, którzy na zajęciach uczą dzieci techniki piłki nożnej, zabawy z piłką, słówek w języku angielskim i hiszpańskim oraz współpracy w grupie!

Tworzone są niewielkie (10 osobowe) grupy małych piłkarzy, którzy ze względu na wiek, uczestniczą w zajęciach jednej z 3 podgrup :

  • 2-3 lata : ABC FOOTBALL BAMBINI
  • 4-5 lat : FOOTBALL BAMBINI ŚWIAT PIŁKI
  • 6-7 lat : FOOTBALL BAMBINI GRAMY RAZEM

Program Football Bambini popierają znane osobistości ze świata polskiej i zagranicznej piłki, m.in. Jerzy Podbrożny, Andrzej Juskowiak, Tomasz Kłos, Ján Mucha oraz Luboš Kubík. Swoim Patronatem program objął również Dolnośląski Związek Piłki Nożnej oraz Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach. Ponadto FOOTBALL BAMBINI cieszy się wielkim uznaniem rodziców, którzy z satysfakcją biorą udział w zajęciach ze swymi pociechami.

Wszelkie dodatkowe informacje znajdziecie Państwo na stronie : www.KopnijDoMnie.pl oraz dzwoniąc pod numer tel. : 530-619-578 / 509-441-449

Fan Page na Facebooku : www.facebook.com/FootballBambini

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x