Już w niedzielę start

28. Hasco-Lek Wrocław Maraton wystartuje 12 września 2010 r. – dokładnie w rocznicę biegu z Maratonu do Aten 2500 lat temu.
Organizatorzy wrocławskiego biegu liczą, że tegoroczna wyjątkowa edycja przyciągnie do Wrocławia tłumy maratończyków i padnie kolejny rekord frekwencji.

 

Na listę startową wpisało się już ponad 2000 biegaczy; to o 200 osób więcej niż w roku ubiegłym o tej samej porze. Zapisy trwają do 11 września, a zatem na pewno grono zawodników znacząco się powiększy. Zgłoszenia udziału przyjmuje Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław.

Opłata startowa wynosi do 10 września – 120 zł, a w przededniu maratonu trzeba będzie zapłacić 150 zł. Dla wszystkich pań startowe to 60 zł.  Zapisać się można drogą elektroniczną, pocztową lub osobiście w siedzibie MCS-u (al. I. J. Paderewskiego 35).

Uczestnikiem biegu może zostać każdy, kto do 12 września 2010 roku ukończy 18 lat i nie będzie miał żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w biegu. Każdy też ma szansę wygrać nagrodę główną maratonu – Forda Fiestę, bo samochód zostanie rozlosowany wśród wszystkich maratończyków, którzy ukończyli dystans.

28. Hasco-Lek Wrocław Maraton odbędzie się pod patronatem prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza. Organizatorem imprezy jest Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław, Stowarzyszenie Maraton i Urząd Miejski Wrocławia. Więcej informacji na temat wrocławskiego maratonu można znaleźć na stronie internetowej www.wroclawmaraton.pl.

Informacje o utrudnieniach w ruchu.

Mapa maratonu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x