Fitness na Pergoli. 4 lipca startuje letnia odsłona cyklu

Wakacyjny projekt „Fitness na Pergoli” daje wyjątkową możliwość zadbania o swoje ciało w wakacje. W wybrane soboty lipca i sierpnia w godz. 14.00-16.00 tuż przy Pergoli będą prowadzone bezpłatne treningi fitness. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich wrocławian, bez względu na wiek i płeć.

„Fitness na Pergoli” to cykl zajęć sportowych na świeżym powietrzu dobrze już znany aktywnym mieszkańcom Wrocławia. Sobotnie zajęcia ruchowe w plenerze stanowią doskonałą okazję, by być fit na wakacje. Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy z wrocławskich klubów fitness.

W tym roku zaprosimy m.in. na treningi zumby, drums alive (ćwiczenia ze specjalnymi piłkami), relaksujące pilates, energy global (energetyczne zajęcia spalające kalorie) oraz zajęcia fitness dla dzieci. Uczestnicy otrzymają karty do zbierania naklejek za sobotnie treningi – osoby najaktywniejsze na zakończenie cyklu odbiorą  upominki od „Miasta w Formie”.  Pamiętajcie, że dobra forma się opłaca!

Zapraszamy do śledzenia strony www.miastowformie.pl, gdzie na bieżąco będą zamieszczane informacje przypisane do konkretnych terminów. Startujemy już 4 lipca!

 

„Fitness na Pergoli” jest elementem cyklu weekendowych imprez „Lato na Pergoli”, dzięki którym przetrwanie lata w mieście okaże się łatwiejsze i przyjemniejsze, niż myślicie! Na uczestników czekają, oprócz zajęć sportowych, atrakcje kinowe, kulinarne i animacje dla dzieciaków.

Terminy:

  • 4 lipca, godz. 14.00-16.00
  • 18 lipca, godz. 14.00-16.00
  • 25 lipca, godz. 14.00-16.00
  • 1 sierpnia, godz. 14.00-16.00
  • 15 sierpnia, godz. 14.00-16.00
  • 22 sierpnia, godz. 14.00-16.00

Miejsce:

Pergola przy Hali Stulecia

Organizatorem cyklu „Fitness na Pergoli” jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego we współpracy z Halą Stulecia. Cykl jest realizowany w ramach projektu „Miasto w Formie”.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x