Finał Młodzieżowych Igrzysk Sportowych już 23 czerwca

Wielki finał tegorocznych Młodzieżowych Igrzysk Sportowych odbędzie się 23 czerwca na Polach Marsowych w pobliżu Stadionu Olimpijskiego. Dzień będzie obfitował w zmagania drużyn w sportach Światowych Igrzysk Sportowych The World Games 2017, a także atrakcje dla kibiców, nagrody i dobrą zabawę.

Uroczyście finał Igrzysk otwarty zostanie o godz. 10:00. Przez cztery godziny zawodnicy i dopingująca ich publiczność będą mieli okazję do świetnej zabawy. Przede wszystkim poznają część sportów The World Games, których stolicą już za dwa lata zostanie Wrocław. Na Polach Marsowych stanie 15 stacji sportowych m.in. boisko do piłki ręcznej plażowej, będzie można zagrać we francuskie bule, spróbować sił w karate, poznać lacrosse czy przymierzyć strój futbolisty amerykańskiego.

Koncerty młodzieżowych zespołów muzycznych oraz pokazy dancehall i zumby uświetnią rozgrywki sportowe, a występujący na scenie zaproszą wszystkich do wspólnej zabawy.

W trakcie finału dla kibiców zorganizowane zostaną sekcje sportowo-sprawnościowe. Za poprawne wykonanie zadania dzieci i młodzież otrzymywać będą punkty, a ci, którzy zdobędą ich najwięcej  otrzymają nagrody. Nagrody przewidziano także dla szkół, których uczniowie okażą się najlepsi w wykonywaniu zadań sportowo-sprawnościowych – będą to cenne vouchery na sprzęt sportowy.

Dla szkół, które chciałyby wziąć udział w finale i dopingować zawodników, są jeszcze wolne miejsca. Na stronie https://wcrs.wroclaw.pl/mis2015 przygotowany został specjalny formularz, za pomocą którego można zgłosić udział szkoły w imprezie.

Organizatorami finału są The World Games 2017 we współpracy z Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego, a także Partnerami.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x