Żebyś biegał na cały ROCK – etap 4

To już ostatnie zawody z cyku GP „Żebyś Biegał Na Cały ROCK” organizowane przez Radio Wrocław i Pro-Run w 2013 roku. Szykuje się wielkie posumowanie ale najpierw prezentujemy garść informacji praktycznych dotyczących biegu.

Dla wszystkich uczestników są przygotowane medale od Radia Wrocław oraz nasz pakiet startowy tak więc nie zabraknie gorącej herbaty po biegu. Po biegu głównym już tradycyjnie zostanie zorganizowany bieg krasnala. Zalecamy zapisywanie się do biegu przez internet, jednak jeżeli przyjdziesz do nas w dniu imprezy to również bezproblemowo będzie taka możliwość.

Biuro zawodów otwieramy o godzinie 10:00, natomiast start biegu głównego odbędzie się o godzinie 12:00. Opłata startowa to 20 zł, natomiast dla członków Pro-Run 10 zł.

Opłaty startowe należy kierować na nr konta podany w regulaminie biegu jednak najpóźniej do środy 4 grudnia. Opłaty startowe będą również przyjmowane w dniu imprezy w biurze zawodów.

Trasa biegu i organizacja

Zapraszamy wszystkich na start ścieżki biegowej Radia Wrocław i MCS Wrocław „Między Mostami”. Na start najłatwiej można dojechać samochodem do DS „Spartakus” (ul. Mickiewicza 98) lub tramwajem lini 9 lub 17. Trasa biegu nie będzie przebiegać w pełni jej torem ze względu na remont drugiej strony wału. Z tego powodu całość zostanie poprowadzona tylko z jednej strony. Biuro zawodów  oraz start i meta będą zlokalizowane przy ścieżce zdrowia.

Najnowsze newsy znajdziesz na naszej podstronie biegu „Żebyś Biegał Na Cały Rock”. Nie czekaj zapisz się już dziś.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x