11 września rusza Wrocław Maraton

W tym roku Wrocław Maraton przygotowuje dla swoich uczestników wiele niespodzianek. Wśród nich znajdują się:

  • akcja charytatywna pn. „Biegnij po nadzieję”, której celem jest pozyskanie środków finansowych na budowę „Przylądka Nadziei” – nowej kliniki dla dzieci z chorobą nowotworową. Do projektu przyłączyli się m.in. Maja Włoszczowska, Agnieszka Sypień, Maciej Zieliński, Włodzimierz Chlebosz, Paweł Rańda i Tomasz Motyka.
  • złożona z VIP-ów „Sztafeta Nadziei”, która pobiegnie razem z maratończykami. Na czele drużyny stanie pani prof. Alicja Chybicka.
  • konkurs fotograficzny na najciekawsze zdjęcie z trasy wrocławskiego maratonu wykonane w dniu 11 września.  Autorzy najlepszych prac mogą liczyć na nagrody ufundowane przez Hasco-Lek: netbook, odtwarzacz DVD oraz odtwarzacz MP4.

Dodatkową atrakcją będą nagrody. Nagrodą główną jest najnowszy model Forda Fiesty o wartości ok. 40 tys. zł. Samochód zostanie rozlosowany wśród zawodników, którzy ukończą bieg. Ponadto do rozlosowania są:3 telewizory LCD, 5 netbooków i 10 odtwarzaczy MP4. Nagrody trafią również do zwycięzców dodatkowych kategorii w maratonie. Walka toczyć się będzie o tytuł najlepszego wrocławianina, najlepszej wrocławianki, najlepszego Dolnoślązaka, najlepszej Dolnoślązaczki, najlepszego lekarza i farmaceuty. Dla medyków Hasco-Lek ufundował netbooki, odtwarzacze DVD i odtwarzacze MP4.

Dodatkowo w święto biegania zostanie rozegrana trzecia edycja biegu rodzinnego „NATUR KAPS MILA OLIMPIJSKA” na dystansie 1609 m. Na uczestników, którzy dobiegną do mety, czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Hasco-Lek. Do rozlosowania są: skuter, netbook, rower, odtwarzacz MP4, 10 krokomierzy i 10 koszulek maratońskich. Dla pierwszych 3000 osób sponsor ma zestaw upominkowy.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x