Pokaz Brave Kids w Światowidzie

 

Ćwiczą żonglerkę, akrobatykę, grę na bębnach i taniec. Trzydziestka dzieciaków z pięciu krajów: Rosji, Bośni i Hercegowiny, Rumunii, Indonezji i Ghany razem z polskimi rówieśnikami dziś w ODT Światowid zaprezentuje program przygotowany podczas warsztatów we Wrocławiu!

 

 

 

Na tegorocznym Brave Kids Światowid gości pięć grup artystycznych z całego świata. Są to: Teatr Cyrkowy Mongolfieri z St. Petersburga (Rosja), zespół tancerek Act 4 Art (Otlenia/Rumunia), grupa cyrkowa Red Nose Foundation z Dżakarty (Indonezja),  folkowa grupa Hastor Fundation Dancing  Group  (Bośnia i Hercegovina) oraz zespół taneczny fundacji Freespirit z Moree (Ghana).

 

Próby półfinałowego pokazu trwają już drugi tydzień. Wcześniej grupy gościły w Ośrodku Kontury Kultury, od poniedziałku ćwiczą w Światowidzie.

Ruxandra, liderka grupy Act 4 Art z Rumunii i Maja prowadząca zespół Hastor Fundation Dancing  Group z Bośni i Hercegowiny pracują z polską grupą nad pokazem tanecznym.

Żonglerzy i akrobaci ćwiczą ewolucje pod okiem Larisy z Rosji (Teatr cyrkowy Mongolfieri z Sant Petersburga) i Dediego, lidera grupy żonglerów Red Nose Fundation z Indonezji.

Nad rytmiczną stroną show czuwa Jonn, guru młodych bębniarzy z Ghany, a całość pokazu reżyserują Jagoda Możdżer i Ilona Kowalska- liderki z Polski.

Brave Kids w drodze na zajęcia codziennie ożywia i ubarwia spokojne zwykle uliczki Biskupina. Ale dziś czas na show! Uwaga, będzie głośno!

Zapraszamy:-)

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x