Pożegnanie lata na Morskim Oku

Zapraszamy 23 września 2012 r, godz. 14.00; wstęp wolny;  Kąpielisko „Morskie Oko” ul. Chopina 27 Wrocław

 

Zapraszamy na plenerowe pożegnanie lata podczas Ekologicznego Festynu Wielkiej Wyspy. Impreza obfitować będzie w wiele atrakcji dla dzieci. Milusińskim przyjemność na pewno sprawi spektakl „Pies i kot” w wykonaniu Akademii Dobrej Zabawy „Zabalaba”. Bohaterowie widowiska – wytworna Kotka i bałaganiarz Piesek, potrafią ze sprzątania uczynić świetną zabawę, a przy okazji opowiedzieć dzieciom dlaczego powinniśmy dbać o środowisko, oszczędzać wodę, sortować śmieci i czym jest recykling. „Pies i Kot” to nie tylko śmieszne scenki i skoczne piosenki, ale także spektakl grany zarówno w planie żywym, jak i lalkowym.

Podczas festynu rozegranych zostanie wiele konkursów z nagrodami. Na maluchy czekać będą m.in. zabawy w dmuchanym zamku i przejazdy kolejką.  W finale zagra grupa B.Luz Band.

Organizatorzy: Rada Osiedla Zacisze – Zalesie – Szczytniki; ODT Światowid; Wrocławskie Centrum Treningowe SPARTAN Sp. z o.o.; Młodzieżowe Centrum Sportu Hippiki i Rekreacji Wrocław; Wydział Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x