Klub Krasnala organizuje zajęcia „Rozwijanki” dla maluchów

Masz malucha, którym zajmujesz się dzień w dzień i bywa Ci z tym ciężko? Potrzebujesz zrozumienia i wsparcia. Chcesz mu zapewnić wesołą zabawę z korzyścią dla jego rozwoju, ale czasem brakuje Ci pomysłów? Przyjdźcie do nas na ROZWIJANKI! Wraz z prowadzącą zajęcia Hanną Adamczyk postaramy się, żeby piątki od 10.30 do 11.30 stały się dla Was odtąd wyczekiwaną porą przyjemnego spędzania czasu.

ROZWIJANKI to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat, w których czynnie uczestniczy także rodzic/opiekun. Są prowadzone sprawdzoną Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, z wykorzystaniem chusty animacyjnej, kolorowych piłeczek, tuneli animacyjnych i innych pomocy dydaktycznych.

Godzina zabawy z dziećmi jest przeplatanką różnych form aktywności. Za pomocą ruchu dzieci rozwijają świadomość własnego ciała i otaczającej je przestrzeni. Nawiązują kontakt z rówieśnikami oraz pogłębiają relację z najbliższymi osobami. Poprzez  twórcze działania (zgniatanie, mazanie, wyklejanie) dzieci – bawiąc się – poznają świat za pomocą zmysłów. Pośród wszechstronnej stymulacji rozwoju dziecka istotną rolę odgrywają  masażyki i piosenki, które opiekunowie wykonują razem ze swoimi pociechami. Na tych zajęciach nie sposób się nudzić!

Więcej informacji dotyczących zajęć można znaleźć na stronie www.rozwijalnia.pl oraz www.klubkrasnala.pl

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x