Klub Krasnala organizuje zajęcia „Rozwijanki” dla maluchów

Masz malucha, którym zajmujesz się dzień w dzień i bywa Ci z tym ciężko? Potrzebujesz zrozumienia i wsparcia. Chcesz mu zapewnić wesołą zabawę z korzyścią dla jego rozwoju, ale czasem brakuje Ci pomysłów? Przyjdźcie do nas na ROZWIJANKI! Wraz z prowadzącą zajęcia Hanną Adamczyk postaramy się, żeby piątki od 10.30 do 11.30 stały się dla Was odtąd wyczekiwaną porą przyjemnego spędzania czasu.

ROZWIJANKI to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat, w których czynnie uczestniczy także rodzic/opiekun. Są prowadzone sprawdzoną Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, z wykorzystaniem chusty animacyjnej, kolorowych piłeczek, tuneli animacyjnych i innych pomocy dydaktycznych.

Godzina zabawy z dziećmi jest przeplatanką różnych form aktywności. Za pomocą ruchu dzieci rozwijają świadomość własnego ciała i otaczającej je przestrzeni. Nawiązują kontakt z rówieśnikami oraz pogłębiają relację z najbliższymi osobami. Poprzez  twórcze działania (zgniatanie, mazanie, wyklejanie) dzieci – bawiąc się – poznają świat za pomocą zmysłów. Pośród wszechstronnej stymulacji rozwoju dziecka istotną rolę odgrywają  masażyki i piosenki, które opiekunowie wykonują razem ze swoimi pociechami. Na tych zajęciach nie sposób się nudzić!

Więcej informacji dotyczących zajęć można znaleźć na stronie www.rozwijalnia.pl oraz www.klubkrasnala.pl

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x