Hala Ludowa zaprasza na Paradę Jeździecką 2010

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu widzów pragniemy pragniemy miłośnikom koni jak również widzom, którzy jeszcze nie odkryli w sobie tego uczucia,  przedstawić niezwykłe widowisko – drugą edycję Parady Jeździeckiej, która odbędzie się w Hali Stulecia  we Wrocławiu w dniach 3, 4 i 5 grudnia 2010r.

Parada Jeździecka Wrocław 2010 jest to pierwsza w Polsce impreza pokazowa, podczas której pokażemy szerokie spektrum dyscyplin jeździeckich w wykonaniu wspaniałych jeźdźców i artystów, a jednocześnie odbędą się targi jeździeckie.Celem naszym jest promowanie i popularyzacja sportu jeździeckiego w najlepszym wydaniu.

Gwiazdą pokazów będzie francuski artysta Lorenzo, natomiast pokaz ujeżdżenia przedstawi widzom wrocławskiej imprezy Anky van Grunsven, aktualna mistrzyni olimpijska, wielokrotna medalistka olimpiad, Mistrzostw Świata i Europy znana fanom jeździectwa na całym świecie.
W ramach pokazów mamy zamiar przestawić przekrój dyscyplin jeździeckich takich jak:

– ujeżdżenie,
– skoki przez przeszkody,
– woltyżerkę,
– pokaz jazdy w stylu western,
– powożenie zaprzęgami,
– jazdę w damskim siodle.
Na zakończenie pokazów każdego dnia przewidywany jest koncert w wykonaniu zespołu Brathanki (3.12.2010r.) oraz Bracia (4, 5.12.2010r.).
W związku z przyznaniem Polsce, organizacji mistrzostw Europy we wszystkich dyscyplinach jeździeckich koni pony, które odbędą się w Jaszkowie w Centrum Hipiki Antoniego Chłapowskiego, specjalny panel poświęcony będzie tej imprezie, a dzieci i młodzież uświetni pokazy wyścigami kuców i konkursem skoków na tych sympatycznych koniach.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x