Finał X WFFM 26 listopada w klubie Alibi

Spośród ponad stu zespołów ubiegających się w tym roku o udział w X Wrocławskim Festiwalu Form Muzycznych do zaprezentowania swoich autorskich utworów na scenie ODT Światowid zakwalifikowały się 44 grupy z całej Polski.

Znalazło się też tutaj kilku laureatów festiwalu z lat ubiegłych – ciekawe czy rockowy  NOXX z Ostródy, soulowo–funkowy DE TREBLES z Dąbrowy Górniczej czy hip–hopowy PHFNG z Katowic zdołają  ponownie zachwycić jurorów swoim brzmieniem.

Trzy najlepsze, wybrane przez jury, kapele zagrają 26 listopada 2012 r. koncert w klubie muzycznym Alibi we Wrocławiu. Będą także rywalizować o nagrodę główną festiwalu – 9 tys. zł . Gościnnie wystąpi NATALIA LUBRANO z zespołem.

Na polskiej scenie muzycznej Natalia Lubrano znana jest  jako wokalistka zespołu Miloopa, z którym wydała trzy albumy, a także zagrała kilkadziesiąt koncertów w większości krajów Europy, uczestnicząc również w najbardziej prestiżowych festiwalach muzycznych (m.in.Be2gether Festival, Fete De La Musique Luxembourg, United Islands of Prague, Creamfields, JDM Festival, Open’er, Summer of Music, Jazz Festival Sztokholm).

Niezależnie od pracy w Miloopie Natalia Lubrano występowała też z Andrzejem Smolikiem oraz w projekcie FoxBox u boku Noviki, Marii Peszek i innych reprezentatywnych artystów swego pokolenia. Jej głos możemy usłyszeć  na około dwudziestu albumach innych muzyków.

W marcu 2012 r. wokalistka wydała swoją autorską płytę pt „R.E.S.P.E.C.T.” Na krążku znalazły się kompozycje będące interesującym połączeniem  nu-jazz, chill-out  z oldschoolowym funkiem i rdzennym soul.

Finał X Wrocławskiego Festiwalu Form Muzycznych
26 listopada 2012 r. godz. 19.00

Klub Muzyczny Alibi; ul. Grunwaldzka 67, Wrocław
prezentacje laureatów;  wręczenie nagród
koncert Natalii Lubrano z zespołem

bilety 15 zł

do nabycia w ODT Światowid ul. Sempołowskiej 54A Wrocław
oraz w dniu koncertu w klubie muzycznym Alibi

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x