Prawnik dla cudzoziemców we Wrocławiu – lista specjalistów od prawa imigracyjnego

mężczyzna z telefonem

Cudzoziemców w Polsce przybywa i to z różnych powodów – praca, rodzina, znalezienie bezpiecznego schronienia. Niezależnie od powodów, przebywanie w Polsce obwarowane jest licznymi przepisami prawa. W takich przypadkach dużą pomocą może być wsparcie kancelarii prawnych zajmujących się prawem imigracyjnym. We Wrocławiu ich nie brakuje – gdzie warto się zgłosić po pomoc?

Lex Advena – kancelaria dla cudzoziemców

Lex Advena to prawnik dla cudzoziemców we Wrocławiu (link: lexadvena.com), z siedzibą na ul. Lelewela 23. Specjalizacją kancelarii jest obsługa prawna obcokrajowców przebywających na terenie naszego kraju w sprawach, z którymi nie są w stanie sobie poradzić. Wśród oferowanych usług można znaleźć wsparcie w legalizacji pobytu, załatwianiu karty stałego pobytu, uzyskaniem obywatelstwa polskiego, pozwolenia na pracę czy kwestii związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Mając też kłopoty i wątpliwości prawne innego typu, także z powodzeniem można zgłosić się po pomoc i radę.

Dereń & Wspólnicy – kancelaria prawna i biuro tłumaczeń

Kancelaria Dereń & Wspólnicy to zespół prawników, zajmujących się szeroko pojętym prawem. Można liczyć na wsparcie w różnych dziedzinach, także w zakresie prawa imigracyjnego dla cudzoziemców. Główna siedziba znajduje się w Kłodzku na ul. Zamiejskiej 5, jednak oddział kancelarii jest także we Wrocławiu na ul. Wita Stwosza 3, lok. 111. W zakres oferowanych usług wlicza się formalności związane z legalizacją pobytu, załatwianiu zezwoleń na pracę, uzyskanie obywatelstwa, a także spraw związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz nabywania nieruchomości.

Konrad Krasuski – kancelaria radcy prawnego

W przypadku kancelarii prawnej Konrada Krasuskiego, mamy do czynienia ze wsparciem klientów biznesowych i indywidualnych w różnych dziedzinach prawa. W ofercie znajdują się także usługi imigracyjne dla cudzoziemców, gdzie można zgłosić się z takimi problemami, jak legalizacja pobytu, zezwolenie na pracę, czy uzyskanie obywatelstwa. Można liczyć zarówno na porady prawne, jak i sporządzanie pism oraz wniosków w imieniu klienta. Kancelarię znajdzie się we Wrocławiu na ul. Krętej 10/U1.

Adwokaci SG – prawo imigracyjnego

Kancelaria prawna pod szyldem Adwokaci SG to prawnicy oferujący usługi z różnych dziedzin prawa, wśród których znajduje się także prawo imigracyjne. Na pomoc i wsparcie mogą liczyć zarówno przedsiębiorcy planujący zatrudnienie obcokrajowców, jak i klienci indywidualni, chcący uregulować kwestie formalne związane z pobytem w Polsce. Siedzibę kancelarii można znaleźć na ul. Marii Curie-Skłodowskiej 49/8 we Wrocławiu.

Maria i Michał Syguła – kancelaria radców prawnych

Jest to kancelaria prawna, która zajmuje się różnymi gałęziami prawa, mając tym samym szerokie specjalizacje. Wśród oferowanych usług znajduje się także prawo imigracyjne, gdzie pomoc mogą znaleźć zarówno klienci indywidualni, jak i firmy prowadzone przez cudzoziemców. W ten sposób możliwe jest załatwienie takich spraw jak legalizacja pobytu czy kwestie związane z zezwoleniem na pracę. Kancelaria znajduje się we Wrocławiu na ul. Inowrocławskiej 17/6.

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x