Aleja Wielkiej Wyspy: zawiadomienie o możliwości czynnego udziału w postępowaniu odwoławczym

Co z przetargiem na aleję Wielkiej Wyspy?

Samorządowe Kolegium Odwoławcze we Wrocławiu prowadzi postępowanie odwoławcze zainicjowane przez Stowarzyszenie „Akcja Park Szczytnicki” oraz „Stowarzyszenie Przyjazna Wyspa” od – wydanej z upoważnienia Prezydenta Wrocławia – decyzji Dyrektora Wydziału Środowiska i Rolnictwa w Urzędzie Miejskim Wrocławia z dnia 31 lipca 2013 r.  (WSR.E.6220.22.2072.MD.DW), określającej – na rzecz Gminy Wrocław – środowiskowe uwarunkowania dla przedsięwzięcia pod nazwą „Budowa Alei Wielkiej Wyspy we Wrocławiu”.

Kolegium informuje, że w terminie 7 dni od dnia doręczenia niniejszego zawiadomienia strony postępowania zakończonego decyzją z dnia 31 lipca 2013 r., jak również odwołujące się Stowarzyszenia mogą:

– stosownie do art. 73 par. 1 k.p.a., zapoznać się z aktami sprawy – w siedzibie Kolegium, pok.1253, w godz. 9-15 (w przypadku zamiaru skorzystania z tego prawa, konieczne jest telefoniczne poinformowanie o takim zamiarze sekretariatu Kolegium, z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem – tel. 71/340-64-84);

– zgodnie z art. 10 par. 1 i art. 81 k.p.a., wypowiedzieć się – na piśmie – co do zebranych dowodów i materiałów;

– złożyć ewentualne wnioski dowodowe na okoliczności niewyjaśnione przez organ pierwszej instancji a istotne dla rozstrzygnięcia sprawy (art.785 par. 1 k.p.a.).

Pełna treść zawiadomienia

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x