fontanna

fontanna pergola pokaz nocny

Ostatnie pokazy fontanny w tym roku

Już tylko w piątek i w sobotę będzie można zobaczyć pokazy Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej przy Hali Stulecia. W piątek na godz. 19 zaplanowano pokaz „Pięknej i Bestii”, natomiast w sobotę o godz. 19 odbędzie się uroczysta prezentacja kończąca sezon. Widzowie zobaczą cztery prezentacje. Będą to – „Piękna i Bestia”, „Cztery Żywioły”, „Mikro i Makro Kosmos” i …

Ostatnie pokazy fontanny w tym roku Read More »

Fontanna na Pergoli dopiero pod koniec kwietnia

Piękna pogoda, która towarzyszy nam już od prawie 2 tygodni, zachęca aktywnego spędzania wolnego czasu. Jednym z podstawowych miejsc do spacerów są tereny Hali Stulecia oraz Pergola. Od 28 kwietnia czyli dopiero za miesiąc uruchomiona ma być multimedialna fontanna. Szkoda, że tak długo będziemy musieli czekać na jedną z atrakcji Wrocławia. 

Październik z wrocławską fontanną

Na październik przygotowano plan specjalnych pokazów fontanny na Pergoli. Są to inne pokazy niż te które można oglądać codziennie. Należy pamiętać, że w godzinach pokazów będzie już prawie ciemno tak więc pokaz będzie można zobaczyć w całej okazałości kolorów. Plan pokazów przedstawia się następująco: