Cotygodniowy przegląd filmowy

Randka w ciemno”, „Oświadczyny po irlandzku”, „Astro Boy” oraz „Toy Story 3D” to nowości pierwszego weekendu lutego w kinach. Zacznijmy od kolejnej już, polskiej komedii z miłością w tle, czyli „Randki w Ciemno”. Fani tego gatunku filmowego zobaczą w akcji praktycznie tych samych aktorów, z którymi spotkali się przy wcześniejszych produkcjach – Borysa Szyca, Annę Dereszowską, Tomasza Kota i Danutę Stenkę, do których w tym przypadku dołączają Bogusław Linda, Zbigniew Zamachowski oraz znana z „Pory mroku” Katarzyna Maciąg.

Majka (Maciąg) przeżywając rozstanie z ukochanym, bierze udział w teleturnieju randki w ciemno. Jej wybrankiem okazuje się być Karol (Szyc), z którym w ramach nagrody wyrusza w egzotyczną podróż…

To będzie ciekawy weekend dla miłośników komedii romantycznych. Poza wyżej opisanym tytułem, będą mięli okazję zobaczyć równiez „Oświadczyny po irlandzku”. Młoda dziewczyna Anna, wylatuje do Dublina, by oświadczyć się swojemu nierozgarniętemu narzeczonemu. Ląduje jednak z dala od celu, a jedynym miejscowym ofiarującym jej pomoc, okazuje się przystojny nieznajomy. Jak zakończy się przejażdżka po Irlandii, możecie przekonać się sami…

Pierwszym obrazem, który odważył się zmienić „Avatara” w repertuarze filmów trówymiarowych, jest „Toy Story 3D”. Z pewnością dzieło Jamesa Camerona, które stało się niedawno najbardziej dochodowym filmem w historii kina, nie zejdzie całkowicie z ekranów, ale „Toy Story” może być relaksującym odstępstwem od Pandory, Na’vi i świata przyszłości, zaspakajając przy tym gusta młodszych kinomaniaków. Wytwórnia Pixar szykuje również trzecią część bajki, której premiera spodziewana jest na czerwiec bieżącego roku.

Najmłodszych widzów może zainteresować także historia o robocie w ciele małego chłopca, który wyposażony w odrzutowy kostium, kilkakrotnie zmierzy się z wrogimi robotami. Superbohater przeżyje mnóstwo niebezpiecznych przygód, starając się ochronić naszą planetę przed złowieszczym prezydentem Stone’m. „Astro Boy” od piątku w kinach.

{jcomments on}

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x