Cotygodniowy przegląd filmowy

Od piątku 20 marca kino oferuje nam ciekawy repertuar. Na ekrany wchodzą thriller, dramat, melodramat i film science-fiction.

Thriller – „The Box. Pułapka”. Pod drzwi Normy i Arthura podrzucone zostaje tajemnicze pudełko. Niedługo po tym, tajemniczy nieznajomy przedstawia im propozycję: jeśli w ciągu 24 godzin nacisną przycisk na pudełku, dostaną milion dolarów. Postanawiają zaryzykować… W rolach głównych wystąpili Cameron Diaz, James Marsden oraz Frank Langella.

Dramat – „Była sobie dziewczyna”. Film o dorastającej dziewczynie, zakochanej w starszym od siebie mężczyźnie. Nastolatka zapomina o nauce i poświęca się związkowi, który tylko z pozoru wydaje się idealny i nieskazitelny… Trzy nominacje do Oskara.

Melodramat – „Twój na zawsze”. Obraz, na który czekają wszystkie fanki „Zmierzchu” i Roba Pattinsona. Aktor wciela się w rolę chłopaka, którego brat popełnia samobójstwo. W efekcie jego rodzice (Pierce Brosnan i Lena Olin) się rozwodzą, on sam wdaje się w bójkę, która kończy się utarczką z funkcjonariuszem policji. Tyler (Pattinson) poznaje wkrótce córkę policjanta, z którą zaczyna łączyć go uczucie…

Science-fiction – „Legion”. Po „Księdze przeznaczenia”, kolejna odsłona apokaliptycznej wersji świata. Straciwszy wiarę w człowieka Bóg, zsyła na ziemię anioły, które mają za zadanie unicestwić rasę ludzką. Na ocalenie ludzkości maja szansę jedynie mieszkańcy wioski na południowym zachodzie USA wspierani przez Archanioła Michała…

Również wczoraj miało miejsce otwarcie Tygodnia Kina Niemieckiego w kinie Warszawa. Widzowie będą mięli okazję do obejrzenia pięciu filmów, bilety do nabycia w cenie 8 i 10 zł.

Repertuar:

Piątek – „Free Rainer” godz. 20

Sobota – „Cztery minuty” godz. 20

Niedziela – „Część mnie” godz. 20

Poniedziałek – cykl filmów krótkometrażowych godz. 17

Wtorek – „Full Metal Village” godz. 20

Środa – „Evet, chcę!” godz. 20

AB

Facebook
Twitter
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
0
0
Would love your thoughts, please comment.x